Julien Alvarez strzelił wspaniałego gola w Manchesterze City – Fulham: nieuchwytny pocisk, który otworzył wynik.

Gol Juliena Alvareza dla Manchesteru City

Julian Alvarez Zajęło to tylko 15 minut Manchester Nie przegap rannego Erlinga Haalanda: uniknął swojego celu, uciekł w kosmos i złapał podanie z Ilkay Gundogan Uderzył potężną piłką, która pozostawiła niemieckiego bramkarza bez odpowiedzi Bernd Leno Aby otworzyć punktację w meczu, który później pojawił się dla prowadzonej przez drużynę Pep Guardiola Ale zakończyło się to bolesnym zwycięstwem 2:1 dzięki bramce z Haalandktóry wiernie powrócił do swojego stylu.

The pająk Pojedynek z Fulham rozpoczął się na początek odpowiadające 15-tej dacie Premier LeagueNorweski najlepszy strzelec rozegrał dwa mecze bez doliczania minut z powodu kontuzji i rozpoczął ten mecz na ławce. Stadion Etihad. Wtedy dostaniesz jego moment chwały, ale Pep Guardiola Od początku ufał argentyńskiemu napastnikowi.

s Alvarez Przywrócił tę pewność siebie bardzo dobrym występem. Był bardzo energiczny na boisku, chociaż musiał włożyć wiele wysiłku, aby znaleźć korzystne pozycje, ponieważ jego drużyna została z jednym zawodnikiem mniej w 26. minucie z powodu wyrzucenia Portugalczyków. João CanceloKtóry popełnił rzut karny i dał drużynie gości szansę na wyrównanie. Andreas Pereira To osoba, która strzeliła 1-1, postawiła Obywatele.

Julian Alvarez opuścił swoje miejsce dla Erlinga Haalanda w drugiej połowie przeciwko Fulham (Zdjęcie: Reuters)

Guardiola Postanowiłem wysłać go na pole gry erling Haaland w sequelu, ponieważ potrzebowała tego medium, aby skodyfikować to, co ją wyróżnia. Norweski strzelec w końcu wszedł zamiast Julian Alvarez W 64. minucie spróbować znaleźć zwycięskiego gola. Zrobiłby to szybko głową w 75. minucie, ale gra została odwołana, ponieważ był na spalonym po przeglądzie VAR.

Jednak w jednej z ostatnich rozgrywek w grze Antoniusz Robinson Zestrzelony Kevin De Bruyne W regionie i zarządzanie Darren Anglia nałożona kara. Haaland Zajął się jego wdrożeniem i zamienił go w bramkę, mimo że jego strzał był zbyt blisko, by go zasłonić Zarejestruj sięKomu udaje się dotknąć piłki, zanim wpadnie ona do jego bramki. Wynik, który doprowadził wszystkich do szaleństwa Stadion Etihadponieważ musieli wygrać, aby nacisnąć Arsenał W walce o szczyt.

Uraz zmarginalizowanych więzadeł Haaland W pierwszej połowie z Borussią Dortmund, a od meczu z Leicester i Sewillą dał więcej minut do Julian Alvarez Kto rozpoczął rewanż w Liga Mistrzów Przeciw Niemcom, ale też Był od startu w kolejnych trzech meczach, w tym w sobotę przeciwko Fulham.

suma, Alvarez dodatek 11 meczów Premier League (3 starty) i współpracować z 3 punkty. Dwie poprzednie były w piątej rundzie przeciwko Nottingham Forest. Dodano również jeden cel W Tarczy Społeczności (jeden mecz jako zamiennik) i inne 2 krzyki Więcej w Lidze Mistrzów (6 rozegranych meczów).

Atakujący pod kuratelą Guardiola w Anglii Na pewno będzie jednym z 26 powołanych przez Lionela Scaloni Na Puchar Świata, który rozpocznie się za 15 dni. The Obywatele W najbliższą środę 9 listopada zmierzą się z Chelsea w Pucharze Ligi, aw niedzielę 13 będą gościć Brentforda w Premier League. Kilka godzin później argentyńska drużyna powinna wydać ostatni skład na Mistrzostwa Świata.

Julian będzie musiał dołączyć do drużyny, która 16 listopada rozegra mecz towarzyski ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, a następnie uda się do Kataru, aby we wtorek 22 listopada co godzinę rozpocząć podróż z Arabią Saudyjską. Stadion Lusajlw którym odbędzie się pierwszy mecz grupy C, w skład której wchodzą również Meksyk i Polska.

Podsumowanie: Manchester City 2-1 Fulham