Kiedy Argentyna może wyrównać niepokonany rekord Włoch? | piłka nożna | Sporty

Argentyńska drużyna narodowa wygrała dwa mecze towarzyskie, które rozegrała do niedzieli 7 czerwca, by kontynuować swoją niepokonaną passę do 33 meczów przez trzy lata i coraz bardziej zbliża się do rekordu narzuconego przez Włochy do 2021 roku.

W trakcie obchodów Argentyna nie tylko zdobyła 8:0 w wygranych 3:0 z Włochami i 5:0 nad Estonią, ale także oceniła, co może planować przygotowania na nadchodzące dni. Puchar Świata Katar 2022.

Argentyna dzieli cztery mecze od równania na znak włoski (37) i pięć od pokonania go.

Argentyna może opuścić Włochy z rekordem 37 niepokonanych meczów. Zdjęcie: Glenn Kirk/AFP. Zdjęcie: Agence France-Presse

Zgodnie z harmonogramem FIFA pozostającym w tym roku, Argentyna może rozegrać jeszcze dwa mecze, do trzech, jeśli kolejny odbędzie się w listopadzie, na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata.

według Ole .gazetaArgentyna wciąż nie ma zaplanowanych meczów na wrzesień, co jest zadaniem, które musi wykonać ich sztab szkoleniowy, ale jeśli to zrobią i rozegrają dwa mecze, mogą osiągnąć 35, jeśli nie przegrają.

Jeden z tych meczów może być przeciwko Brazylii, a ostatni w kwalifikacjach w Ameryce Południowej, które zostały zawieszone przez brazylijskie władze ds. zdrowia, po tym, jak kilku argentyńskich graczy nie zastosowało się do protokołu Covid-19.

Nowy rekord Messiego jako szefa reprezentacji Argentyny

Czy Argentyna może dorównać rekordowi Włoch?

Zaplanowany mecz FIFA jest przedmiotem sporu na Stadionie Sportowym (TAS) przez oba związki, ponieważ nie ma potrzeby go rozgrywać, ponieważ wszystkie sytuacje są rozstrzygane.

Jeśli tak się nie stanie, Argentyna może poszukać innych meczów z zawodnikami o niższej wadze, w celu zdobycia doświadczenia.

Jeśli osiągną 35 niepokonanych meczów (dodają dwa we wrześniu), nie wiadomo, czy rozegrają kolejny mecz w listopadzie. Jeśli wygrają lub zremisują, będzie 36 meczów niepokonanych, a stół zostanie ustawiony na pobicie rekordu w swoim debiucie na Mistrzostwach Świata 22 listopada przeciwko Zjednoczonych Emiratom Arabskim.

Kiedy Argentyna może pobić niepokonany rekord?

Aby go przełamać, Argentyna będzie miała szansę, jeśli 26 listopada nie przegra z Meksykiem. Jeśli jednak zagra tylko dwa mecze między wrześniem a listopadem, rekord może zostać pobity 30 listopada w jej ostatnim meczu z Polską. regularna runda.

Droga do Argentyny jest wciąż długa, ale w samym Pucharze Świata w Katarze 2022 można dać szansę na pobicie kolejnego rekordu i kontynuowanie obchodów półtora roku od wygrania Pucharu Ameryki 2021 w Brazylii w zeszłym roku.

(Dr)

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.