Kierowcy ciężarówek osiągają zastrzyk kapitału w wysokości 6,3 mln

Kierowcy ciężarówek,początekkto się poprawia? Transport towarów z wykorzystaniem „big data” i sztucznej inteligencji, Właśnie zakończyłem rundę finansowania 6,3 mln euro doprowadziło Projekty Kibo. Zastrzyk kapitału, jeden z największych w sektorze, ma na celu: Ekspansja zewnętrzna, głównie w Niemczech, Belgii, Holandii i Polsce.

Są również zaangażowani w ten łańcuch operacji finansowania wzmacniacz s partnerzy bonsai, Jak również niemiecka spółka joint venture Axel Springer i Porscheplus pieniądze plus Projekty Big SurA Metafalon s Dolina. Jeden z założycieli Glovo, Sasha Michaud, która już uczestniczyła w firmie, również uczestniczyła w tej trasie i jest członkiem zarządu firmy.

Oprócz rozwijania się za granicą, Trucksters planuje otworzyć nowe pasy w Europie, aby oferować Szerszy wachlarz sposobów dla Twoich klientówOprócz powiększenia zespołu o nowe centrum technologiczne w Galicja, gdzie planuje zatrudnić 40 plików technicznych w ciągu pięciu lat. CEO i współzałożyciel firmy, Ludwik BardagiStwierdził, że zastrzyk kapitału pomaga w przyspieszeniu misji firmy: „Uczynienie transportu non-stop normą w Europie, Poprawa życia kierowców i promowanie, aby ekosystem logistyczny był bardziej zrównoważony pod każdym względem.”

Szybsze dostawy

Powiązane wiadomości

Firma powstała w wyniku ułatwiania firmom, które mogą osiągnąć swój cel, jakim jest dostarczanie produktów do Optymalizacja wszystkich przepływów logistycznych. Przez system przekaźnikowylogra . truckerzy Czasy transportu ze stawkami za transport naziemny. Dzięki modelowi firmy kierowcy mogą więcej spać w domu, ponieważ jeżdżą tylko dłuższą trasą, a w punktach przekaźnikowych przyczepy są zastępowane inną ciężarówką, aby przewozić towary w tył. W ciągu zaledwie 12 miesięcy Transportuj ponad 2000 kompletnych ciężarówek A on rośnie Podwójna liczba miesięcznie. Ciężarówki stale się poruszają dzięki systemowi przywoławczemu Poprawia jakość życia kierowców i sprawia, że ​​transport jest bardziej wydajny.

Firma ma już Ponad 500 firm jako klienciŁącznie z Damą lub Sir. Wcześniej zebrał już ponad 2 miliony euro i pozyskał prywatnych inwestorów, takich jak Mario Vicente, dyrektor generalny Undanet Group; Carlos Severino, Partner EY-Partenon; oraz Telmo Perez, dyrektor ds. innowacji w Acciona. Oprócz Bardají, firma z siedzibą w Madrycie, z przedstawicielstwem w Walencji i obecnością w Holandii, Belgii i Grecji została założona przez Gabor Balogh i Ramon Castro. Oprócz Galicji w najbliższym czasie planuje również otwarcie biura w Niemczech.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *