Kolumbijczycy mieszkający na Ukrainie wybierani są z Polski

Kolumbijczycy mieszkający na Ukrainie wybierani są z Polski

W środku kryzysu, jakiego doświadcza Europa, zwłaszcza region wschodni, z powodu napięć między nimi Rosja i Ukraina, On Ministerstwo Spraw Zagranicznych Kolumbii Stwierdziła, że ​​pomaga swoim obywatelom przebywającym na terytorium Ukrainy.

(Zobacz: Napięcie w Europie: czy Rosja najedzie Ukrainę w ciągu kilku dni?)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że od stycznia Ambasada Kolumbii w Polsce i Konsulat w Warszawie działają jednocześnie na Ukrainie.Zaczęto stosować wszelkie protokoły dotyczące pomocy, lokalizacji, opisu i stałej komunikacji ze społecznością kolumbijską na Ukrainie„.

(Zobacz: Dlaczego energia jądrowa ma kluczowe znaczenie dla zmian klimatycznych?).

Ambasada i konsulat proszone są o zapewnienie wszelkich gwarancji, aby obywatele mogli je opuścić w przypadku pogorszenia się sytuacji i w razie potrzeby.„, dodany.

Jak na razie, według informacji, jest rekord Na terytorium Ukrainy mieszka 32 Kolumbijczyków. Większość zlokalizowana jest w stolicy Kijów.

(Patrz: Rosja rozpoczyna ćwiczenia wojskowe w środku kryzysu z Ukrainą.)

Rząd krajowy poinformował także, że jest w stałym kontakcie Organizacje humanitarne Na Ukrainie w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia swoim obywatelom.

I „Trwają skoordynowane prace mające na celu skonsolidowanie synergii z ambasadami, zwłaszcza ambasadami krajów iberoamerykańskich obecnymi na Ukrainie, w celu ciągłej oceny rozwoju.„Z kryzysu.

Rosja i Ukraina intensyfikują napięcie od kilku tygodni w środku konfliktu w Donbasie.

(Zobacz: Wojna na horyzoncie?: Ostre ostrzeżenie Putina wobec Ukrainy.)

W ostatnich dniach służby wywiadowcze takich krajów jak m.in Stany Zjednoczone i Wielka Brytania Podkreślili, że możliwa jest wkrótce inwazja Rosji na Ukrainę. Władze rosyjskie zaprzeczyły temu.

bagaż

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *