Kolumbijczyk na radarze Barcelony

The Barcelona Zbroi się we wszystko na nadchodzący sezon. Został wzmocniony w najlepszy sposób i wygląda na to, że nie został wycofany z rynku transferowego. Podczas tournee w Stanach Zjednoczonych w ten czwartek zakończył swój piąty podpis, jest jednym z najlepszych graczy defensywnych na świecie w wieku zaledwie 23 lat. Jules Conde Dołącz do listy LewandowskiA Frank CaseyA Ravenha s Andreas Christensen, wszystko to za nieco ponad 150 milionów euro.

Culé pozostaje nieruchomy i nie zdejmuje stopy z pedału przyspieszenia. Po zainstalowaniu Koundé, jednego z najbardziej poszukiwanych obrońców na rynku, przejdzie do nowego celu, myśląc o sponsorowaniu drużyny lek: W swoim portfolio ma lewego obrońcę reprezentacji Kolumbii.

DT może dodać więcej wzmocnień. (EFE/Adam Davis)

Zobacz też

MLS to młody klub, którego chcą w Barcelonie, Manchesterze United i Meksyku

Kolumbijczyk na radarze

Barca szuka alternatywy dla dolnej części zespołu i chce dodać nazwę do skrzydeł. Początkowo odnosi się do Marc Alonso s Javi Galán, ale negocjacje są dalekie od owocnych. Pierwsza jest powiązana z Chelsea, która właśnie straciła kilku graczy i Tomasz Tuchel Nie chce wypuszczać więcej ludzi, a Celta de Vigo nie chce negocjować z drużyną Blaugrany.

Tak więc wybór Johan Mujicaskrzydłowy Elche i reprezentacji Kolumbii, który jest w Hiszpanii od 11 lat, a także był w orbicie Atletico Madryt del Cholo Simeone. Jak ujawnił Mundo Deportivo, Barcelona utrzymuje go jako potencjalną alternatywę ze względu na jego styl i dostępność.

Szukają go z Barcelony.  (Associated Press/Nicolas Aguilera)

Szukają go z Barcelony. (Associated Press/Nicolas Aguilera)

Zobacz też

Miasto negocjuje do 40 patyków na bok

Jego potencjalny wkład w obronę i atak sprawia, że ​​jest ciekawą okazją dla Xaviego i jego towarzyszy. Ponadto mogą to uzyskać niskim kosztem: Klauzula wypowiedzenia wynosi 5,5 miliona euro I mogą dostać taniej, jeśli oferta jest dobra. Czy przyjmą to?

Pięć najważniejszych sygnałów

Barcelona w pełni wykorzystała ten rynek transferowy i bardzo dobrze się skonsolidowała Wydatki mniej niż na innych rynkach. suma, Pięć doładowań na wysokim poziomie za nieco ponad 150 000 000 EUR. Ta drużyna ekscytuje i wielu fanów Barcelony, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ich wszystkich na boisku.

Jules Conde: Gra w centrum obrony, a w wieku 23 lat jest już częścią ustalonej listy francuskiej drużyny piłkarskiej. Były Sewilla został doceniony przez wiele zespołów, które były w przygotowaniu i bez wątpienia ma przed sobą wspaniałą teraźniejszość i wspaniałą przyszłość. Wreszcie Barcelona była tą, która zatrzymała gracza, za 50 000 000 euro. Francuz podpisał kontrakt na pięć sezonów, do 2027 roku, z klauzulą ​​1000 milionów euro!

Przybyli ostatni.  (EFE / Barcelona)

Przybyli ostatni. (EFE / Barcelona)

Zobacz też

W Meksyku zniszczyli Dani Alves: "Powinien dziś przejść na emeryturę"

Robert Lewandowski: Promocja Barcelony Co było światowym trendem. 33-letni polski napastnik przyjechał z Bayernu Monachium, który przyjął ofertę 45.000.000 euro Barcelona stała się właścicielem praw do polskiej gwiazdy, która Podpisano do czerwca 2026 r.

Yuan dodał już minuty.  (Frederick J. Brown/AFP)

Yuan dodał już minuty. (Frederick J. Brown/AFP)

Zobacz też

Meksykański klub, któremu udało się podpisać Luisa Diaza za 1,5 miliona dolarów

Rawenna: Gwiazda brazylijskiej Premier League. W wieku 25 lat przeniósł się z Leeds United do Barcelony za 58 mln euro Na podaniu napastnika, który podziękował Bielsie za to, czego go nauczył. Gra na prawym skrzydle i tyle. Strzelił świetnego gola w towarzyskim meczu z Realem MadrytCo zakończyło się wynikiem 1-0. Podpisano do czerwca 2027 r.

Strzel świetnego gola dla Merengo.  (Frederick J. Brown/AFP)

Strzel świetnego gola dla Merengo. (Frederick J. Brown/AFP)

Zobacz też

Wielki targ drogowy w Barcelonie

Frank Casey: 25-letni afrykański pomocnik przyjechał do hiszpańskiej piłki nożnej W stanie wolnym. Jego dobre występy w Mediolanie sprawiły, że liderzy zwrócili uwagę na urodzonego na Wybrzeżu Kości Słoniowej pomocnika. Świetna robota dla katalońskiego klubu. Podpisano do czerwca 2026 r.

Andreas Christensen: Przybył także 26-letni obrońca z Danii W stanie wolnym. Pochodzi z Chelsea, gdzie rozegrał 160 meczów i strzelił dwa gole. Taka sama sprawa jak Casey, Nie płacąc euro, przywiózł go do Barcelony. Również Podpisano do czerwca 2026 r.

Zobacz też

Grał w Barcelonie, Tottenhamie i Villarreal, ale rok temu nie dostał klubu

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.