Królowa i morze, Analiza. Recenzja i zwiastuny gier na PS4, Xbox, Switch i PC

Atakuję lekkomyślnie w zaimprowizowanych sytuacjach. Czasem skrupulatnie, czasem beznadziejnie. Idę do przodu, a ekran wypełniają podzieleni wrogowie. Używam bardzo ciasnych zamków i łożysk, mając to na uwadze Labirynt, który zamówił, jest zupełnie nowy. Nie tylko pod względem designu, ale także konfiguracji. Martwe komórki: królowa i morze To ponownie wystawia moją pomysłowość na próbę, ale nie jestem onieśmielający, świetnie się bawię z moimi nowymi pistoletami. W szczególności z Rzucanie rekina.

jeszcze Nieograniczona ponowna regulacja Z martwe komórki To wyzwanie, które Imperium Zła potraktowało bardzo poważnie. one Trzy rozszerzenia Podtrzymywała płomień przygody i zdołała utrzymać ciekawość i lekkomyślność gracza tak energiczną, jak gra zadebiutowała latem 2018 roku. W oparciu o tę zasadę, DLC jest Królowa i morze? Podobno broszka teatralna, ale też nowy wsad do pliku Rogvania Niezbędne, ponieważ są setki (lub tysiące) godzin na przesłanie.

bo W przyszłości pojawi się nowa zawartość martwych komórek, jak wyjaśniają w Motion Twin, ale sposobem na całkowite zakończenie tego pierwszego etapu jest umiejętność pozostawienia w ustach wspaniałego smaku. Pokazać Nowe inne rozszerzenie końcowe Ale z satysfakcją odpuszczamy, a w trakcie dodajemy szereg przebojowych nowości do jednej z najbardziej wpływowych i grywalnych gier niezależnych ostatniej dekady. Co wkrótce zostanie powiedziane.

Dochodzenie właściciela autoengane Po raz tysięczny z rzędu i po wyeliminowaniu rozpocznij nową grę. Ufaj, że to będzie ostatni. Nieudany cel z własnej koncepcji: każda gra i każdy ważny etap dodaje i przyczynia się, nawet jeśli musisz zacząć od zera. I nawet udało się go pokonać królowa, nowy i strasznie krwawy główny przeciwnik Z gry w końcu się poddajesz Nieunikniony rytuał: Przed złożeniem zamówienia nadszedł czas, aby sprawdzić, co nowego i odblokowanego, połączyć wygrane i zagrać w kolejną przedostatnią grę. Zawsze przedostatni.

Królowa i morze, inny koniec nowego początku

SS A7a0a8ee0861b02cd6d6fa7721a5ee3fe3a386e5 1920x1080

Jeśli to Twoja pierwsza gra martwe komórki, aby uzyskać dostęp do wiadomości i wyzwań Królowa i morze? Musisz to wygrać. Ale jeśli poświęciłeś swoje dobre godziny na to ekscytujące nieuczciwa Wania, Twoja następna inwazja na wyspę Zafascynuje cię tak samo, jak twoja pierwsza gra. Bo na papierze ilość nowości może wydawać się niewielka, ale – jak już wspomniano – w praktyce bardzo ciekawie rozszerza rozgrywkę w Evil Empire.

w Królowa i morze? Założenie i wrażenia z gry są w zasadzie takie same, ale Zakończenie jest inne. Połączona mechanika i grywalność Roglitz oraz estetykę i funkcjonalność platformy Metroidvanias, najlepszego dodatku DLC dla Droga do Pakietu Morskiego stara się być koniec etapuI zapisuje swoje najlepsze niespodzianki dla tych, którzy są w stanie dotrzeć do końcowych etapów gry. A po drodze zostaniesz nagrodzony nowymi przedmiotami do odblokowania zarówno dla najodważniejszych, jak i tych, którzy pozostają w drodze.

a

Wzburzone, szybkie i intensywne walki więźnia – naszego bohatera – kończą się wraz z nim Trzy nowe środowiska gry w ostatnim etapie przygody, więc biomy High Peak Castle, opuszczona destylarnia i sala tronowa zostały zastąpione przez Zainfekowany wrak, Faro s Korona Odpowiednio. W trakcie tego procesu na scenę wkraczają nowi wrogowie i wyzwania.

Oryginalne środowiska o bardziej postrzępionym i ponurym wyglądzie, których struktura oczywiście wystawi na próbę naszą pomysłowość i nagrodzi nasze sukcesy: wprowadziliście Imperium Zła NOWA ORYGINALNA BROŃ SPECJALNA I wszelkiego rodzaju ozdoby żeglarskie. Świetny zasób z martwe komórki Udało jej się zachować wspólny mianownik swojej osobliwej mieszanki gatunków: Im więcej grasz, tym bardziej podoba ci się sama gra.

Lądowanie, bez wchodzenia w szczegóły, do ostatecznej konfrontacji, raz rozwiązanej, otwiera drzwi do nowego etapu w środku martwe komórki. Jednak, uczciwie, będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć, dokąd nas to zaprowadzi. Chociaż obiecana przyszłość oczywiście nabiera kształtów, zawsze możemy rozpocząć nową grę. dwójka

Nowe niebezpieczeństwa, zaciekli wrogowie i ciekawski sojusznik

SS 659eb47636bb92c0a7dc318f8d4627a488c93a0b 1920x1080

Na poziomie zawartości nowe biomy, przedmioty do odblokowania i broń Królowa i morze? Będą mieli więcej niż tylko rozrywkę. Na koniec hipoteza prezentacji Poziomy tworzone przez grę Od Roguelite sprawia, że ​​powtórka martwe komórki i jego DLC Strzela praktycznie bez końca, nawet jeśli mamy już wszystkie skórki, moce, przedmioty kolekcjonerskie i broń i po prostu chcemy się nimi cieszyć.

Jednak ta nowa partia zawartości została zawarta w ostatecznym DLC dla Droga do Pakietu Morskiego Zyskaj dodatkową postać, wprowadzając nowe postacie. Większość z nich chce zlikwidować więźnia na zmianę, ale jeden z nich będzie spłacał swoje długi przez cały mecz i jak idziemy dalej, Staniesz się potężnym sojusznikiem.

SS Ebb0a5a21d32d35d46ffd5f6465bfbcafba2c14a 1920x1080

  • wejście, Królowa i morze? W dwóch ostatnich nowych sekcjach przygody wprowadzamy, jak moglibyśmy, nazwać czterech ostatecznych bossów. trzech z nich, Niewolnicy, Będą ostatecznym sprawdzianem przetrwania, techniki i ataku gracza podczas desperackiej wspinaczki przez region Wysp Owczych. Wreszcie nadszedł czas na ostateczną rozgrywkę królowa, będąc jednym z bossów gry końcowej, który zmusi nas do mierzenia każdego ataku i studiowania każdego skoku.
SS A7a5fd9ad9293b9b06543602d58cb53ab7084eec 1920x1080

  • Teraz, podczas podróży do zainfekowanego wraku statku, więzień będzie miał okazję uwolnić maleńkiego, jednookiego, błyszczącego potwora, który wygląda jak z bajki Lovecrafta. Ten typ zwierzak Który zajmie jeden ze slotów umiejętności naszej postaci i stopniowo przekształci się w Ogromna bestia walczy po naszej stronie.

Z pomocą tego dziwnego sprzymierzeńca w końcu daje mu nowy rytm Gra nie polega na taktycznych, ale najbardziej dynamicznych bitwach. Da nam nowy sposób na przystosowanie się do niebezpieczeństw, chociaż możemy też kontynuować grę samodzielnie, testując nowe bronie, które pojawią się na naszej drodze. Ostatecznie musimy być w pełni przygotowani na ostateczne wyzwanie samej gry.

Dopełnieniem serii treści, które z pewnością działają jak broszka i alternatywne zakończenie dla martwe komórki. Bez względu na satysfakcję, że doszliśmy do końca etapu dla samej gry od czasu jej premiery, praktycznie nieuniknione będzie, że po zobaczeniu tytułów kredytowych po raz tysięczny, w końcu wrócimy do początkowy cel Głodny nowych wyzwań.

Zobacz VidaExtra

Królowa i morze? Jest to bardzo ciekawy dodatek do treści stworzonych i zaprojektowanych z myślą o tych, którzy wykorzystali to w pełni martwe komórki. Nowy motyw jest mile widziany: Chociaż gra ma Nieograniczona ponowna regulacjaW rzeczywistości nieuniknione jest, że uczucie odkrycia przeminie rozcieńczać Aby stopniowo ustępować złożonym niuansom lub wyzwaniu, jakim jest pokonanie każdej sekcji w jak najkrótszym czasie. W związku z tym nowa zawartość do pobrania z łatwością spełnia tę iluzję i początkowe odczucia, a przy okazji Wie, jak oferować miłe niespodzianki i nowe uczucia.

Szkoda, że ​​ilość treści zawartych w tym prezencie nie jest tak głośna, jak ta w Gigantyczny wzrost, pierwsze darmowe rozszerzenie pod względem liczby nowych biomów. A jego zawartość zdecydowanie nie jest przeznaczona dla nowych graczy lub tych, którzy nie dotarli jeszcze do końca przygody. w tym aspekcie, Odbiorcy tego ostatniego rozdziału są bardzo konkretni.

SS 2793cec1b09cc49c79958a9b724042c3a4980593 1920x1080

Pod wieloma względami jest to nagroda dla tych, którzy wiedzieli, jak ją wykorzystać martwe komórki. Teraz tak czy inaczej, jego cena wywoławcza (4,99 € na dowolnej platformie) sprawia, że ​​umieszczenie go w samochodzie jest bardzo drogie. Cena jest więcej niż zdatna do spożycia, biorąc pod uwagę ogromną liczbę godzin gry, jaką może zaoferować gra. Rogvania Ruch bliźniaczy.

Jeśli chodzi o broszkę teatralną, Może być królową i morzem Dodaj więcej treści. Jednak to DLC bezsprzecznie triumfuje w czymś fundamentalnym i nie tak prostym: jest narzucane jako idealna wymówka, aby odwołać się do tej bezbłędnej zawartości Rogvaniai Jeśli przestaniesz grać.

martwe komórki.  Gra akcji roku Nsw

martwe komórki. Gra akcji roku Nsw

Martwe komórki: królowa i morze

Martwe komórki: królowa i morze

platformy PC, Xbox (recenzowane wersje), Nintendo Switch, PS4
Wiele numer
Deweloper

Akcja Bliźniak, Imperium Zła

Spółka

ruch bliźniaczy

uwolnienie 6 stycznia 2022

To, co najlepsze

  • Nowa broń ma na celu wywołanie chaosu i zaspokojenie niszczycielskich apetytów graczy.
  • Alternatywne tryby z nowymi wrogami i czterema bossami zwiększają stopień szaleństwa na ekranie
  • Idealna wymówka, aby odzyskać swoją nieskazitelną RogueVania (jeśli kiedykolwiek przestaniesz grać)

najgorszy

  • W przypadku broszki scenicznej objętość zawartości w DLC byłaby wyższa

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.