Lego pozwala połączyć świat Super Mario i Luigi

LEGO zapowiedziało nowe doświadczenie w grach, w którym po raz pierwszy będą mogły się połączyć postacie LEGO Mario i LEGO Luigi.

Dzieci i fani przeżyją nowe przygody, a także nową funkcję podwójnej rozgrywki w świecie LEGO Super Mario. Ta funkcja, zaprojektowana z myślą o promowaniu rodzinnych zajęć, usprawni zabawę towarzyską, dzięki czemu gracze mogą jednocześnie cieszyć się światem LEGO Super Mario.

Po połączeniu przez Bluetooth, przygody dla dwóch graczy można wykonywać z LEGO Mario i LEGO Luigi (lub dowolną kombinacją z dwiema figurkami). Fani mogą teraz grać zespołowo, zbierając więcej kryptowalut, wykonując jednoczesne ruchy, takie jak chodzenie, przewracanie i skakanie, współpracując, aby pokonać wrogów, wypełniając wyzwania, dzieląc się nagrodami, a nawet zmieniając grę i rywalizując ze sobą.

Nowa ekskluzywna funkcja dla graczy została udostępniona przez ten film Wydane przez LEGO Group i Nintendo.

„Dla nas chodzi o zwiększenie kreatywnego budowania i czasu na zabawę. Wraz z dzisiejszym ogłoszeniem nie tylko ożywiamy LEGO Mario, LEGO Luigi oraz ich przyjaciół i wrogów w nowe interaktywne sposoby, ale także rozszerzamy LEGO Super Świat Mario i wrażenia z gry z jeszcze większą liczbą nowych zestawów i postaci”, mówi Simon Kent, dyrektor kreatywny LEGO Super Mario, „Mam nadzieję, że fani są tym podekscytowani”.

Wyczekiwany pakiet startowy Luigi Adventures to najnowszy dodatek do linii produktów LEGO Super Mario, owoc współpracy z Nintendo, który wprowadził zupełnie nowy sposób zabawy klockami LEGO. Gracze będą mogli zdobyć LEGO Luigi z Starter Pack: Adventures with Luigi, zestaw zawierający elementy gry pojedynczo lub w towarzystwie od 1 sierpnia.

LEGO Luigi i LEGO Mario, bracia bliźniacy, są dostępni w osobnych pakietach startowych – oba służą jako punkty wejścia do świata LEGO Super Mario – z graczami mogącymi interaktywnie grać, używając dowolnej kombinacji dwóch liczb, począwszy od 1 stycznia.

Oprócz odsłonięcia nowego trybu Bluetooth dla dwóch graczy, Grupa LEGO wprowadza również cztery nowe zestawy rozszerzeń, dwa nowe pakiety wspomagające i dziesięć nowych pakietów postaci. Cztery nowe zestawy rozszerzeń to niezwykle wciągające kombinacje, dzięki którym dzieci mogą poszerzyć swoje pakiety startowe. Zestawy te zawierają przedmioty odpowiednie do gry pojedynczej, ale także do gry podwójnej i zbierania dodatkowych monet.

Rozszerzenie: Bowser Sky Castle

Od dzisiaj dostępny jest dodatek: Bowser’s Sky Fortress. Ten zestaw oferuje fanom możliwość zbudowania po raz pierwszy nowego, ekscytującego poziomu w świecie LEGO Super Mario, wcielając się w niesławny latający statek. Dzięki temu zestawowi będzie można walczyć z Kamkiem, Goombą i Kluczem Skalistym, a także samym statkiem, wprowadzając go w „tryb lotu” lub wypuszczając go w „tryb gąsienicowy”.

Inne nowe produkty wydane dzisiaj to: pakiety Mario Frog i Mario Bee Boost, które pozwalają graczom zmieniać gry i ubierać w te kostiumy zarówno LEGO Mario, jak i LEGO Luigi; Oraz zestaw Big Boss Brother Swaying Tower, w którym dzieci mogą używać postaci LEGO Mario i/lub LEGO Luigi.

Pełna lista produktów ogłoszonych dzisiaj:

  • 71391 LEGO® Super Mario™: Zestaw rozszerzeń Bowser’s Sky Fortress (dostępny w przedsprzedaży) (109,99 EUR)
  • 71388 LEGO® Super Mario™: Zestaw rozszerzający do kołyszącej się wieży Big Boss Brother (29,99 EUR)
  • 71389 LEGO® Super Mario™: Niebiański świat Lakitu (44,99 EUR)
  • 71390 Usunięto rozbudowany zestaw LEGO® Super Mario™: Reznors (69,99 EUR)
  • 71392 LEGO® Super Mario™: Booster Pack: Mario Frog (9,99 EUR)
  • 71393 LEGO® Super Mario™: Booster Pack: Mario Bee (9,99 EUR)
  • 71394 LEGO® Super Mario™: Pakiety postaci — wersja 3 (10 kolekcjonerskich pakietów postaci, w tym Galoomba, Bob-omb’s Parachute, Crowber, Boo, Amp, Torpedo Ted, Bony Beetle, 1-UP Mushroom, Scuttlebug i Swoop) (3,99 euro) )

Wszystkie zestawy i pakiety oferują fanom nieograniczone możliwości rozbudowy, przebudowy, dostosowywania i tworzenia własnych, pełnych akcji i zabawnych historii w wysoce interaktywnym doświadczeniu, które teraz oferuje dwukierunkową łączność z LEGO Mario i LEGO Luigi.

Zestaw startowy LEGO Super Mario Luigi Adventures i pakiet Bowser’s Sky Fortress Expansion można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem strona Oficjalne LEGO. Gotowy do uruchomienia 1 sierpnia. Sugerowana cena detaliczna pakietu startowego Luigi Adventures to 59,99 euro, a pakietu rozszerzającego Bowser Blimp – 99,99 euro.

Nie przegap okazji, aby podzielić się wspaniałymi chwilami z rodziną z Mario i Luigim.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *