Lewandowski Bayern, rozwód pochodzi z daleka

zeszły tydzień, Oliver Khan s Hasan Salihamidzic Udaj się na Majorkę, aby spotkać się twarzą w twarz Robert Lewandowski. Przywódcy Bayernu wybrali kanały dyplomatyczne, aby spróbować przekonać napastnika, po kilku tygodniach, podczas których obie strony dyskutowały w mediach. Polak i Dyrektor Sportowy postanawiają znaleźć rozwiązanie poprzez dialog Lewandowski Pozostaje stanowczy w swojej decyzji o odejściu, a klub powtarza, że ​​będzie trzymał się kontraktu do 2023 roku.

Na wielu stanowiskach Lewandowski A jego determinacja do wyjazdu z Monachium była niespodzianką, choć ci, którzy go dobrze znają, wiedzą, że jego „rozwód” z niemieckim klubem pochodzi z daleka, ponieważ relacje z Bayernem zaczęły się psuć cztery lata temu, a potem cykl się wydłużał. Odejdź Rummenigge I zmień ławkę.

Pierwsza konfrontacja między Lewandowski i Bayern Pojawił się w 2018 roku, przed Mundialem w Rosji. Tego lata pojawiły się spekulacje na temat jego możliwego przejścia do Realu Madryt, a Polak powiedział Bayernowi Monachium, że chce grać na Santiago Bernabeu. „Robert czuje, że potrzebuje zmiany i nowego wyzwania w swojej karierze” – deklarował wtedy. Benny Zahavi, który negocjował z Niemcami i robił wszystko, co w jego mocy, aby ich wypędzić. Rozmowy się nie powiodły i skończył z liderami Bayernu. Uli HoenessKto był prezesem klubu wtedy ochrzczony? Zahavi jako „chciwa pirania” według Bilda, a od tego lata relacje agenta z klubem zostały poważnie naruszone.

Lewandowski Kontynuował w Bayernie, z którym ogłosił mistrza Europy, bijąc wszelkie rekordy w strzelaniu bramek i zdobywaniu nagrody za najlepszy Złoty But, aw Złotej Piłce zajął drugie miejsce, ale relacje z klubem stopniowo się pogarszały. Więcej w 2021 roku, po odejściu Bayernu z Karl Heinz Rummenigge, menedżera, z którym miał najlepszy kontakt i jego zaufanego rozmówcy w klubie. Bo z dobrym Salihamidzicdyrektor sportowy, również nie czuł się dobrze, a ich związek był dość zimny.

Komfort na siedzeniu nie był dobry Lewandowski. Polak był zadowolony Hansi Flickale z drugiej strony, zgodnie z rewelacjami Bilda, nigdy nie czuł się z nim komfortowo Julian Nagelman. Polacy rozumieją, że system gry nowego trenera nie działał na jego korzyść i choć trener chciał mu pokazać statystyki na wyciągnięcie ręki, że się mylił, komunikacja między nimi stała się bardziej skomplikowana. To napięcie z trenerem i niechęć napastnika przeniosły się na trening, a nawet doprowadziły do ​​tarć z niektórymi kolegami z drużyny, takimi jak Kimmich Również jestem wyleczony.

i kiedy Lewandowski Z każdym dniem był coraz bardziej rozczarowany. Nagelsmanna Na poziomie sportowym zaniepokoił się, gdy dowiedział się o „spin” klubu w prasie, aby podpisać Haaland. Polacy nie rozumieli, dlaczego Bayern był skłonny podjąć tak duży wysiłek finansowy, aby podpisać Norwega, podczas gdy propozycja odnowienia została odrzucona, a nawet na spotkaniu z Oliver Khan Rozmawiali na wiele tematów, ale prezes nie zaproponował przedłużenia kontraktu. Wszystko się sumowało z jakiegoś powodu Lewandowski Powiedział publicznie po ostatnim meczu sezonu, że jego czas w Bayernie Monachium dobiegł końca. Wiadomość powtarzana przez całe lato.

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.