Londyn, Manchester, Rzym i Villarreal

Londyn, Manchester, Rzym i Villarreal

Trigueros świętuje ze swoimi kolegami z drużyny bramkę przeciwko Arsenalowi.
Gabriel Otel

Rzym, Londyn, Manchester i Villa Real. To cztery miasta znalazły się w pierwszej czwórce Ligi Europejskiej. Plik Villarreal W czwartek rozegra swój piąty kontynentalny półfinał. Stał wcześniej u bram Porto, Liverpool, Arsenal i WalencjaKiedy Mestalla wypuścił wspaniały zapach z Europy, nie spadł on na dno. To właśnie dobre zarządzanie skłoniło przedstawiciela 50-tysięcznego miasta z zapomnianej 580-tysięcznej prowincji do kontaktu z głównymi stolicami Europy.

Odbędzie się w czwartek na prestiżowym London Stadium Basem ZEA, Dziura w Olympusie. W zamian ma to swoją zaletę. Nie wolno nam o tym zapominać, ponieważ został wyznaczony do tego, aby o tym pamiętać Papier ścierny Unai Po grze.

Kadeer w aktualnej piłce nożnej

Arsenal ma prawie budżet 500 milionów euro Jego średnia pensja na rynku pracy wynosi 4,49 mln, co plasuje ją na 12. miejscu w europejskim rankingu wynagrodzeń, gdzie zajmuje zjednoczony Zajmuje trzecie miejsce (po Barcelonie i Realu Madryt), a Rzym na dwudziestym czwartym miejscu. Prawdą jest, że ostatnie 2-1, z nieistniejącym rzutem karnym, o którym mam nadzieję, że nie musimy pamiętać na korzyść Anglików, pozostawiło nas z gorzkim posmakiem i poczuciem porażki w organizmie. A to dlatego, że Villarreal miał potężny Arsenał na skraju klifu, dzięki temu strzałowi, który Lino uratował tuż obok. Gerard Cudem był wynik 3-0.

Jeśli ktoś myśli, że okręt podwodny zdobędzie czapkę Arsenalu, aby dotrzeć do finału, prawdopodobnie będzie żył w rzeczywistości równoległej do tej z piłki nożnej. Tak, podpisałbym kontrakt na podróż do Londyn Bez wątpienia. Oczywiście nie spodziewam się łatwego meczu. Ambicja, którą wykazał ten zespół, aby osiągnąć to, co osiągnęła, nie jest niezgodna z pokorą. Tak, ponieważ pierwszy żąda prezydent Fernando Roig. Oczywiście dał jasno do zrozumienia, że ​​z pewnym obrzydzeniem w ciele po niesamowitym rzucie karnym, który otrzymał Trigueros, po zakończeniu meczu z Anglikami: „Villarreal będzie w Polska».

Złudzenie, o którym mogę was zapewnić, to życie w 100% w szatni, z całkowitym skupieniem się na dotarciu do finału Ligi Europy, w którym można grać. 29 maja w Gdańsku (Polska) i będzie mógł gościć publiczność.

Tymczasem Villarreal nie przerywa pracy nad swoim kolejnym projektem. Jak grać z wyprzedzeniem i czytać Niguirol Rynek bardzo dobrze. Podpisuje z dobrym środkowym obrońcą, takim jak Mandy, i kontynuuje negocjacje z Deulofeu, o czym już ich poinformowaliśmy Morze Śródziemne. Inne rozmowy są kontynuowane. Nie wiem, co się wydarzy w Londynie i znam iluzję Villa Real. Nie będzie to łatwe, ale cokolwiek się stanie, Villarreal przez kolejny rok będzie jednym z najlepszych w Europie iw lidze hiszpańskiej. Tak, Rzym, Londyn, Manchester i Villarreal. Cokolwiek się stanie, mają powód do dumy ze swojego klubu. Marzenie trwa. ciesz się tym. Endavant!

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *