Łzy Królestwa z tymi kryształowymi soczewkami dostępnymi w Amazon w Meksyku

Łzy Królestwa z tymi kryształowymi soczewkami dostępnymi w Amazon w Meksyku

Złudzenie posiadania nowej konsoli zawsze przynosi ulgę. Jednak, gdy go zdobędziesz Przełącznik Nintendo, trzeba rozejrzeć się za dodatkowymi akcesoriami, aby o nie zadbać i zachować je jak najdłużej. Jeśli właśnie dostałeś swój pierwszy Nintendo Switch OLED lub jesteś jednym z tych, którzy zdecydowali się zmienić swoją poprzednią konsolę Przełącz wersję OLED „Zelda: Tears of the Kingdom”Mamy dla Ciebie niezbędny artykuł.

To zabezpieczenie ekranu jest wykonane z hartowanego szkła i może być tylko Twoje 169 peso W Amazonia Meksyk. Należy to podkreślić, jeśli jesteś użytkownikiem Amazon PrimeTwój produkt szybciej dotrze do Twojego domu za darmo.

ELAEULO 2-częściowy ochraniacz na przełącznik Nintendo OLED, ochraniacz ekranu ze szkła hartowanego 9H, podwójne zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego

Warto zaznaczyć, że ten artykuł zawiera dwie soczewki, więc nie musisz się martwić o to, czy w najbliższym czasie kupisz kolejną osłonę, jeśli jedna z nich się zepsuje, lub jeśli nie masz dużego doświadczenia i zgubisz pierwszą. Posiada również zestaw do czyszczenia.

Każda mika ochronna ma grubość 0,33 mm, więc grubość nie będzie problemem. Trzeba jednak wiedzieć, że to mika Nie jest kompatybilny ze standardowymi modelami Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite.

Wykorzystaj okazję do gry The Legend of Zelda: Kingdom’s Tearsjedna z najbardziej oczekiwanych premier roku, dostępna wyłącznie na Nintendo Switch i innych ekskluzywnych grach Nintendo dokładnie i bezpiecznie.

Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.3djuegos.lat

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *