Mapa trzeciego sezonu Warzone: ciekawe miejsca

Mapa trzeciego sezonu Warzone: ciekawe miejsca

Nowa mapa na sezon Warzone 3

Jak widać podczas przechwytywania samego interfejsu gry, Verdansk jest nadal identyczny, a to głównie dlatego, że przenieśliśmy się z powrotem do wcześniejszego czasu, a potem czujemy, że miasto jest bardzo znajome, z rozpoznawalnym rdzeniem miejskim (potężna wieża SKN jest obecnie w budowie) i wiele witryn w stanie nienaruszonym. Oczywiście zobaczymy elementy inspirowane ówczesnymi projektami (chociaż niektóre pojawią się z przyszłości), ale ogólnie mapa będzie wyglądać bardzo znajomo.

Warzone sezon 3

Na pierwszy rzut oka jest dużo roślinności (poprzednia mapa była całkowicie pustynna) i można powiedzieć, że wygląda znacznie jaśniej. To dlatego, że jesteśmy na wiosnę, a na ulicach są zielone drzewa i wiśnie.

Zmodyfikowane witryny

Mapa trzeciego sezonu Warzone: ciekawe miejsca

Zacznijmy od wcześniej istniejących witryn, które teraz wprowadzają zmiany w nowej erze. Najbardziej rzucającym się w oczy i wyraźnie rozpoznawalnym stadionem jest stadion, który ze stadionu godnego europejskiej elity przekształcił się w jeden z pierwszych stadionów regionalnych. Boisko jest dużo wyraźniejsze, bez zbyt wysokich trybun i bez sufitu, który dawał tyle gry w poprzednich sezonach.

Z drugiej strony mamy centrum handlowe, które jest bardzo podobne do wszystkiego, co widzieliśmy wcześniej, ale ozdobione motywami z epoki i bez ruin. Teraz będzie wyglądać jak prawdziwe centrum handlowe.

Być może najważniejsza zmiana nastąpiła na lotnisku, bo gdyby w poprzednim sezonie wydawało się całkowicie zrujnowane, zobaczylibyśmy teraz cały i umeblowany budynek, ponieważ mielibyśmy również podwyższony obszar, na którym położylibyśmy kres kamperowi z wieża strażnicza.

Downtown nadal zachowuje swój projekt zazębiających się ulic i wieżowców, ale natychmiast skupimy naszą uwagę na budynku SKN, który jest jednym z najwyższych budynków na mapie i jest obecnie w budowie, więc należy zapomnieć, że tak jest. uważane za lądowisko dla helikopterów.

Nowe obszary do odkrycia

  • Szczyt Jura: Wcześniej była znana jako tama, a teraz uderzymy w bazę na wysokości, z którą łączy się kolejka linowa, gdzie możesz jeździć. To dość wysoka pozycja, z której można celować snajperem. Ma lądowisko dla helikopterów i ogromny most, który ożywia pojazdy i pieszych.

  • Fabryka samolotów: Poza supermarketem, salon samochodowy i platforma do konserwacji wody nie będą dostępne. Nawet teraz wydawało się, że to bardzo nieatrakcyjny obszar, w którym brakuje życia. Teraz jest odwrotnie, ponieważ mamy do czynienia z fabryką samolotów z tętniącymi życiem hangarami, w których samoloty otrzymują nowe części i są naprawiane.

Warzone sezon 3

  • Radar macierzowy: Wspaniała antena komunikacyjna Uralu dociera do strefy działań wojennych, zamieszkując obszar, który do tej pory był całkowicie pusty. Jest to duży metalowy budynek, który można zobaczyć z dowolnego miejsca na mapie.

Warzone sezon 3

  • Kopalnia soli: To, co kiedyś było kamieniołomem, jest teraz wspaniałą kopalnią soli wypełnioną nowymi budynkami do zbadania. Ma dwa duże wpisy, które są obecnie zamknięte, więc coś mówi nam, że w przyszłości będziemy mieć tutaj wiadomości.

Warzone sezon 3

  • Stara kopalniaJedna z witryn, które wydają się skrywać najwięcej tajemnic. Ta kopalnia ma w tej chwili zamkniętych kilka tuneli, więc jesteśmy pewni, że kryje się w niej znacznie więcej niespodzianek.

Warzone sezon 3

  • Pole uprawne: Zainspirowana mapą konfrontacji dla wielu graczy, ta okolica będzie wyglądać spokojnie i spokojnie, ale nie powinieneś tracić z oczu okien gabinetów ratusza, idealnego miejsca na pojawienie się snajpera.

Jaka jest eksplozja, którą zaobserwowano w górach?

Warzone sezon 3

Historia, która łączy Powieść o zimnej wojnie i strefie wojny Żyje bardziej niż kiedykolwiek. Dwóch członków Perseusza, Wraith i Knight, zaatakowało tajną bazę operacyjną zlokalizowaną w Monte Yamantau. Po zebraniu tajnych akt, wykonali rozkazy Stitcha i zdetonowali obiekt za pomocą wysoce niszczącej bomby.

Ten eksplodujący grzyb, który widzisz na horyzoncie Warzone, to właśnie ten wybuch, więc wyobrażamy sobie, że fabuła będzie się dalej rozwijała od tego momentu. I pamiętaj, jest pracownik, który został porwany i musimy go znaleźć.

Co w tym wszystkim rysuje Adler?

Warzone sezon 3

Grupa Franka Woodsa próbowała znaleźć miejsce pobytu Adlera w Złotym Trójkącie, ale kiedy dotarli do Nagi, w końcu odkryli, że sztuczka Sticha była tylko sztuczką, aby zabrać jeńca do Verdansk. Taka jest obecna sytuacja, więc historia powinna ewoluować w tym aspekcie, próbując znaleźć miejsce pobytu Adlera i uniknąć torturowania Sticha.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *