Margarita wita setki turystów z Polski

Wtorek, Wyspa Małgorzaty Otworzył swoje podwoje na przyjęcie grupy 315 turystów z Polski, w pierwszym procesie wynajmu uzgodnionym pomiędzy obydwoma krajami.

Trasą turystyczną rozpoczynającą się od Warszawy kieruje stan Nueva Isparta. Wymagane wyjazdy od agencji Plus Ultra.

Firma została wybrana przez polską hurtownię Rainbow do przewozu turystów z terytorium Europy na popularną wenezuelską wyspę.

Jeśli chodzi o okresowość, Agencja informacyjna Efe Potwierdził, że są dwa loty tygodniowo.

Tego oczekuje się od Ministerstwa Turystyki Liczba przylotów lotów międzynarodowych wzrosła o 50% w porównaniu z 2022 rRekord osiągnął 656 tys. osób przybyłych na terytorium kraju.

Gdy zbliża się koniec roku, Władze lokalne szacują, że rok 2023 może zakończyć się wizytą w kraju ponad miliona turystów zagranicznych.

Wyspa Margarita jest wymieniona jako jeden z głównych kierunków podróży obcokrajowców Loty z Rosji, Trynidadu i Tobago, a ostatnio z Polski.

Dla Wenezuelczyków stan Nueva Esparta staje się jedną z głównych atrakcji turystycznych w pierwszej połowie roku, zwłaszcza podczas obchodów Wielkiego Tygodnia.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *