Maria Camila Osorio awansowała do półfinału Colsanitas Cup 2022

Bez problemów i pewności siebie jako ostoi, udział Marii Camili Osorio w Pucharze Colsanitas 2022, który odbędzie się w Bogocie, trwa nadal. Tenisistka z Cucuta jest jedną z najtwardszych zawodniczek w całym turnieju WTA 250, wykazując oznaki siły w każdym punkcie, w którym rywalizuje.

Rano w piątek 8 kwietnia dziewczyna z Cucuty zmierzyła się w ćwierćfinale z Rosjanką Eleną Avanisyan i podobnie jak w poprzednich etapach, wystarczyły dwa sety, by odnieść miażdżące zwycięstwo, oprócz bezpośredniego biletu do półfinału. egzaminy końcowe. od konkurencji. Pozostały więc tylko dwa mecze do ponownego podniesienia pucharu w stolicy Kolumbii.

Miażdżący wynik 6-1, 6-4 w 90 minutach gry na Centralnym Stadionie FC Bogota ujawnił nowy pokaz pierwszej rakiety w kraju w żeńskiej gałęzi. Było to ósme z rzędu zwycięstwo Osorio w rozgrywkach od 2021 roku, uzupełniając drugą z rzędu klasyfikację półfinału Colsanitas Cup.

Laura Pegosi, Brazylijka zajmująca 212. miejsce w rankingu WTA, będzie przeciwniczką Osorio w półfinale, który odbędzie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 10:00. Finałowy mecz turnieju może odbyć się o kolejną kolumbijską Niedziela 10 kwietnia od 10:00

Z drugiej strony najlepsi tenisiści z kraju również chcieli zdobyć tytuł w kategorii deblowej, dołączając do Brazylijki Beatriz Haddad, ale w piątkowe popołudnie złudzenia rozwiała para Astra Sharma (Australia) w półfinale. ) – Aldila Sutjiadi (Polska), która wygrała 4-6, 7-5, 10-6.

Jak wypadłeś w turnieju?

W grze pojedynczej Osorio wrócił na ring w zeszły wtorek i rozpoczął drogę do obrony tytułu w Pucharze Colsanitas 2022.

Od czasu jego odejścia jego uśmiech i głośny aplauz rozbrzmiewają echem na centralnym placu.

Jego przeciwnikiem była 23-letnia Szwajcarka Jelena En Albon, która zajęła 144 miejsce na świecie.

W pierwszym secie Camila sprawiła, że ​​gospodarze poczuli się wygrywając 7:6 (4). Po drugie, Camila była nieskoncentrowana, nieprzewidywalna i nieprzewidywalna. Nadużył kropli i przegrał. Szwajcarka wygrała drugiego seta 6:2 z Camilą Osorio.

W trzeciej grupie sprawy wydawały się bardziej zrównoważone. Camila Osorio i jej przeciwniczka wydawały się wygodne i energicznie walczyły o każdy punkt. Kiedy jednak wynik wynosił 2-2, Jelena En Albon leżała na boisku skarżąc się na silny ból w lewej nodze.

Maria Camila Osorio nie wahała się przyjść jej z pomocą Próbując kontynuować, Szwajcaria zdecydowała się wycofać z powodu silnego bólu, który ją spotkał.

Tak było i pomimo tego, że nie wyglądał dobrze, szczęście było po stronie Kolumbijczyka, który zakwalifikował się do 1/8 finału turnieju. Zwycięstwo Camili było drugim zwycięstwem Kolumbii tego dnia.

Turczynka Ipek Oz w 1/8 finału została nową ofiarą poziomu Marii Camili Osorio, której zaledwie dwa sety wystarczyły, by przekonująco wygrać z końcowymi wynikami. 6-3, 7 (7) – 6-4, co wystarczy, by Cocotina awansowała do ćwierćfinału mistrzostw WTA w stolicy Kolumbii. Należy pamiętać, że kawowy tenisista osiągnął ten etap po raz trzeci z rzędu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.