Master Chief Designers komentuje serię Halo: „To nie Halo to zbudowało”

Seria Witam Został wydany wyłącznie dla Paramount + i szybko stał się plikiem sukces publicznościjak dotąd największa premiera platformy pływ. Chociaż niektórzy fani nie byli w pełni zadowoleni z adaptacji małego ekranu i Aktor, który uosabia Dla Master Chief seria ma już plik drugi sezon przetwarzanie. Jeśli należysz do tej grupy, do której jesteśmy przywiązani, nie jesteś sam: Marek Letoweteran Bungie, który współprojektował Prezydenta, uważa, że Wyświetlacze Elektrolity są zbyt daleko od pierwotnej substancji.

Ciągle przeglądam serię. Dużo mieszanych uczuć i opiniiLehto skomentował w zeszłym tygodniu za pośrednictwem swojego osobistego konta na Twitterze. Świergot (on idzie gry komputerowe), gdy fan zapytał go, co myśli o serialu. Po kilkudniowym odpoczynku serii, twórca zrobił kilka bezpośrednich komentarzy, gdy użytkownik zacytował go w wątku, aby podzielić się swoim punktem widzenia: „Nie jestem pewien, czym teraz inspiruje się seria. Nie ma go Witam co zrobiłeś , Witam Co pomogło zrobićZ jednej strony zrozumiałe jest, że Lehto czuje, że serial bardzo różni się od jego wizji sagi, choć z drugiej strony warto zauważyć, że ewoluował on na przestrzeni lat i nie był w nią zaangażowany. to od 2010 roku w dostęp do aury.

Marcus Leto, kluczowa postać w rozwoju Halo

Praca Marcosa Leto w Wydział Sztuki i Grafiki od Legenda: Upadli Władcy Zanim został trenerem pierwszego Witam, rolę, jaką odegrała w kolejnych dwóch numerowanych odcinkach. Po pewnym czasie projekt zadziałał jak Dyrektor kreatywny w dostęp do auryostatnia gra z sagi stworzona przez Bungie, opuściła studio deweloperskie w 2012 roku, by pracować nad innymi projektami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.