Meksykański piłkarz Dibo Martinez sprowokował swoją reakcję podczas losowania Pucharu Świata

Reakcja Debo Martineza na zobaczenie Meksyku jako konkurenta w Pucharze Świata

Emiliano Martinez Udostępnił film na portalach społecznościowych, w którym pojawiał się z synem po każdym losowaniu mistrzostw świata, zaplanowanych na koniec roku w Katarze. Kiedy dotknął Meksyku, był opłata Świętuj z dzieckiem i usłysz głos mówiący „łatwe”.. Na meksykańskiej ziemi scena nie układała się najlepiej: kibice zaczęli uważnie śledzić każdy błąd popełnionego przez argentyńskiego bramkarza w Premier League, aby go ukarać, a teraz na rozdrożu pojawił się piłkarz z lokalnej drużyny.

Doświadczony łucznik Jonathan Orozco Nie krył irytacji tym wirusowym filmem Martineza, właściciela trzech patyków Albiceleste. „Zobaczymy więcej skóry niż pasów. Czują się pewnie, ponieważ przegraliśmy 4-0 w tym meczu towarzyskim. Myślę, że uważają, że będzie to bardzo proste i już go wygrali. Te trzy punkty będą bardzo łatwo.”W wywiadzie dla serialu 35-latek zauważył Fox Sports.

„Ale wierzę w meksykańską część. Meksykański gracz dorasta, kiedy gra z tymi przeciwnikami, tak jak miało to miejsce na ostatnim mundialu w Niemczech, nikt się tego nie spodziewał. To jest ta sama sytuacja: Na mundialu Meksyk wyprzedza tego rodzaju siły i zobaczymy, czy na końcu znów powiedzą „łatwe””, potwierdził sportowiec, który obecnie gra w Tijuanie, ale zgromadził kroki przez Santos Laguna i Monterrey.

Chociaż nie dodał wielu minut, pozostawał w orbicie meksykańskiego składu przez ponad dekadę i postanowił bronić swoich kolegów z drużyny, biorąc pod uwagę występ reprezentanta narodowego w Rosji 2018 jako punkt odniesienia, kiedy dzielili set z Niemcami, Koreą Południową i Szwecją. Przy tej okazji zakwalifikowali się do 1/8 finału ze Szwecją, a następnie przegrali z Brazylią.

Jonathan Orozco jest jednym z doświadczonych piłkarzy reprezentacji Meksyku (Zdjęcie: EFE)

Dla Martineza będzie to pierwszy raz, kiedy pojedzie na Mistrzostwa Świata, biorąc pod uwagę, że przyjechał do Argentyny w ostatnich latach pod kierownictwem Lionela Scaloniego. Po raz pierwszy w Albiceleste Odbędzie się we wtorek 22 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej i Druga randka będzie przeciwko Meksykowi w sobotę 26 listopada. W środę 30 tego samego miesiąca będzie zamknięte dla Polski.

Orozco powalczy o miejsce na liście, które Gerardo Martino wywalczy z bramkarzami Guillermo Ochoa, Carlos Acevedo Alfredo Talavera i Rodolfo Cotta.

Czytaj:

Pełny mecz Mistrzostw Świata Katar 2022: dni, godziny i stadiony na wszystkie mecze Mistrzostw Świata
Debo Martinez świętuje ze swoim synem po tym, jak dowiedział się, że Meksyk będzie przeciwnikiem Argentyny na mundialu w Katarze.
Cristiano Ronaldo ukłonił się Alejandro Garnacho: pochwała młodego argentyńskiego gracza i przebiegłe strzały dla Cona Aguero

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *