Mocne zdanie Roberta Lewandowskiego o przyszłości Lionela Messiego w Barcelonie

Mocne zdanie Roberta Lewandowskiego o przyszłości Lionela Messiego w Barcelonie

Robert Lewandowski Ponownie wyraził swoje preferencje dla Lionel Messi. Z tyczką, lider trofeum pichichi 22 bramkidługo rozmawiał z pchłą w Paryżu podczas ceremonii przyłączać Nagrody Laureusaktóry został wygłoszony 8 maja, a w rozmowie z polskimi mediami ponownie poddał się u stóp mistrza świata w Katarze 2022.

Przeczytaj także: Ścieżki Lionela Messiego i Roberta Lewandowskiego ponownie krzyżują się po debacie na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze

Styl gry Al-Assada ewoluował w ostatnich latach. Inaczej myśli, inaczej ustawia się na boisku, inaczej gra piłką. Ma to wyjątkowe znaczenie. Zaczął 34-letni napastnik. Następnie dodał:Chciałbym tu z nim zagrać. W ostatnich latach zmienił swój styl. Łatwiej jest grać z zawodnikami, którzy rozumieją futbol tak głęboko jak on – powiedział polski napastnik.

La Polga i Pole mogliby zagrać razem w Barcelonie w przyszłym sezonie. (zdjęcie: Barcelona)

Robert Lewandowski opowiedział, gdzie Lionel Messi mógłby zagrać w Barcelonie

Kiedy Robert Lewandowski został zapytany o pozycję Lionela Messiego na boisku, gdyby wrócił do Cooley, przekazał tę odpowiedzialność katalońskiemu szkoleniowcowi. „Musisz zapytać Xavi odpowiedział na ten temat.

Miesiąc temu, Lewandowskiego otworzyć ramiona Messi Kilka dni po tym, jak wiceprezes ds. Sportu Rafa Yusti przyznał, że chce przywrócić gwiazdę Rosario. „Messi należy do Barcelony i jeśli wróci, będzie to niesamowite. Wiemy, że twoje miejsce jest tutaj, w Barcelonie. Nie wiem, co się wydarzy, ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zagramy razem„, przyznał napastnik Barcelony, prezentując nową wersję Historie sportowe Solidarności od ojca chrzestnego.

Przeczytaj także: Odfiltrowali potencjalną nową koszulkę dla reprezentacji Argentyny: zaskakujące szczegóły i nieoczekiwany kolor

Lionel Messi i Robert Lewandowski skrzyżowali się podczas gali Laureus Awards

Z oficjalnego konta Laureus opublikowali film, na którym możecie zobaczyć Messi rozmawia z Lewandowskim w obliczu niepewności co do przyszłości Z najlepszego zawodnika świata wyjechał 30 czerwca z Paris Saint-Germain i jeszcze nie zdecydował, w jakiej koszulce będzie grał w drugiej połowie roku.

Mężczyzna z Rosario zapytał kolegę o życie w Barcelonie i czy mieszka w Castelldefels, a Polak odpowiedział, że bardzo chciałby tam zamieszkać, gdzie mieszkają też Lionel i Antonella.

Lionel Messi i Robert Lewandowski spotkali się na rozdaniu nagród Laureus. (Zdjęcia: AFP)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *