MotoGP 22 ujawnia nowe szczegóły trybu NINE z filmami dokumentalnymi z sezonu 2009

Tryb NINE dla MotoGP 22 będzie przeglądem ekscytującego sezonu 2009, dając ci możliwość przejęcia kontroli nad Rossim, Pedrosą, Lorenzo i innymi znanymi zawodnikami.

Entuzjaści motocykli i zacięta rywalizacja wkrótce otrzymają nowy impuls. Moto GB 22 Przyjedzie 21 kwietnia do PlayStation, Xbox, Switch i PCz niesamowitymi nowościami i nowymi wrażeniami z jazdy.

Oprócz klasycznego trybu GP, wyścigów pokazowych lub trybu treningowego, MotoGP 22 przyniesie świetną nowość… Doprowadzi fanów konkurencji do szaleństwa I jego najsłynniejsze chwile.

Chodzi o sposób Dziewięć sezon 2009a Ponowna lojalność sezonu motocyklowego 2009Jest uważany przez wielu za najlepszy. Oczywiście możemy kontrolować legendy, takie jak Rossi, Lorenzo lub Pedrosa.

Ta metoda łączy niesamowite wyścigi Sceny dokumentalne, stworzone przez reżysera Marka Neal. Czy szybsze, szybsze, szybsze lub trzaskanie w czubek głowy brzmi jak ty? Cóż, będzie to ten sam wzór.

NINE wykrystalizowało się jak sam sezon MotoGP 2009. Początkowo nikt nie był pewien, jak to się stanie, ale potem przerodziło się to w coś niesamowitego. Było to niesamowitym przeżyciem. Myślę, że tak będzie”.

Dziewiąty sezon 2009 składa się z 17 wielka nagroda sezonu, podzielone na wyzwania i rozdziały. Narracja zostanie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Moto GB 22

Prawda jest taka, że ​​nowości trybu NINE wyjdą poza sam tryb. Jeźdźcy, tory i rowery sezon 2009 Będą również dostępne w trybach Grand Prix i Championship.

To jest to Co zawiera tryb NINE sezonu 2009 Dla motocykli MotoGP 22:

  • Wszyscy kolarze, rowery i rowery sezon 2009
  • Ponad godzina prawdziwych materiałów filmowych, anegdot, wywiadów.
  • 39 kreatywnych wyzwań z odpowiedniego sezonu MotoGP
  • Zawartość dodatkowa do odblokowania na podstawie sezonu 2009 (akcesoria, kaski i nie tylko)

Przetestowaliśmy osłonę dysku twardego PNY XLR8 PS5 ze zintegrowanym radiatorem, idealny tandem dla M.2 NVMe XLR8 CS3140

Dwa powiadomienia dotyczące MotoGP 22: premiery PS4 i Xbox One Dostanie bezpłatne uaktualnienie nowej generacji i Wersja na Nintendo Switch nie będzie zawierać żadnych trybów wieloosobowych.

Moto GB 22 Trafisz do sklepów Następna 21 kwietniadostępne o PS5, PS4 i Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Jeśli kochasz rywalizację i ponownie przeżywasz ich wspaniałe wyścigi, nie krępuj się, pobierz nową wersję Milestone.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.