Może to być Eksplorator plików systemu Windows 10 Sun Valley

Dużo rozmawialiśmy Sun Valley I obiecał odwrócić Windows do góry nogami. Nic dziwnego, że zapowiada się, że będzie to największa aktualizacja systemu Windows od czasu przejścia z Windows 8.1 na Windows 10. Spośród wszystkich nowości, Głębokie przeprojektowanie głównych sekcji interfejsu użytkownika systemu Windows. Jedną z tych sekcji będzie Eksplorator plików i już zaczynamy widzieć wiadomości na ten temat w postaci nowych ikon. Teraz mamy coś jeszcze potężniejszego: zrozumienie, jak może wyglądać ostateczny projekt nowego Navigatora.

Sun Valley wprowadza fajny projekt do Eksploratora plików systemu Windows 10

Nigdy nie uciekaj nikomu przed wzrokiem Eksplorator plików utknął w przeszłości Przez projekt. Jest to niezbędna aplikacja dla systemu Windows (nie bez powodu jest centrum nerwowym wszystkiego, co się dzieje) i nie jest łatwo wprowadzać w niej zmiany. Microsoft od wielu lat nie zmienił dogłębnie swojego projektu, a to może się zmienić wraz z nadejściem aktualizacji Sun Valley pod koniec roku, był to notoryczny wyciek. «WalkingCat» Osoba, która opublikowała zdjęcie na Twitterze. W omawianym tweecie wspomniał o ciekawostce: osoby z Redmond mogą zmienić folder OneDrive, aby wykonać połączenie „Pliki Microsoft Cloud”.

W projektowaniu wykorzystanie Nowe ikony Foldery, dokumenty, pulpit, pliki do pobrania i ten komputer, a także ikony akcji podobne do tych używanych przez Eksplorator plików w programie 10x okienko. Zwiększono odstępy między elementami w stosunku do obecnego, aby ułatwić obsługę dotykową, wprowadzono efekt przezroczystości oraz zastosowanie prostszego i bardziej płaskiego interfejsu, zgodnie z nową erą.

Jednak WalkingCat pamięta to To jest po prostu zrozumiałe (Prawdopodobnie jest to wewnętrzne dla samego Microsoft, ale mimo wszystko jest zrozumiałe). Oznacza to, że przeprojektowanie, które otrzymaliśmy, może być bardzo podobne do tego lub zupełnie inne. Jednak czcionki, kolory, ikony i rozmieszczenie elementów idealnie pasują do najnowszych, które widzieliśmy z Fluent Design, więc wygląda to bardziej na możliwy filtr, nie sądzisz?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *