Możesz więc zaktualizować system do Androida Auto 7.9, najnowszej wersji systemu operacyjnego dla naszego samochodu | technologia

W ten sposób możesz pobrać i zainstalować najnowszą wersję Androida Auto, która zawiera kilka nowych funkcji, a zwłaszcza poprawki błędów.

Po wylądowaniu w wersji beta w ostatnich tygodniach każdy może wreszcie uzyskać najnowszą wersję Androida Auto, a konkretnie Wersja 7.9który zaczął być rozpowszechniany etapami wśród wszystkich użytkowników, dzięki czemu można go uzyskać.

Google nigdy nie publikuje informacji o aktualizacjach, więc to społeczność użytkowników w końcu odkrywa różne funkcje i nowe funkcje zawarte w każdej wersji.

Przede wszystkim przede wszystkim przede wszystkim: Android Auto 7.9 nie zawiera oczekiwanej wersji interfejsuPonieważ, aby cieszyć się interfejsem Coolwalk, będziesz musiał poczekać najprawdopodobniej na Androida 8.0, który ukaże się w nadchodzących tygodniach.

Potwierdzono, że Android 7.9 Obejmuje zmianę interfejsu aplikacji związanych z muzykądzięki której zobaczysz kilka zmian, które z pewnością zostaną docenione.

Android Auto 7.9 zawiera poprawki błędów oraz zwiększa kompatybilność i stabilność pojazdu.

Jeśli chcesz pobrać najnowszą wersję Androida Auto, która nie została jeszcze pobrana i zainstalowana automatycznie, po prostu przejdź do App Store, aby sprawdzić, czy jest już dostępna, i naciśnij przycisk aktualizacji.

Jeśli jeszcze go nie masz, radzimy poczekać, ponieważ jest to aktualizacja zagnieżdżona, ale możesz też przejść do zaufanych witryn, takich jak APKMirror I pobierz APK odpowiadający stabilnej wersji Androida Auto 7.9.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.