Muzeum Almendra pragnie poświadczyć swoje wejście do ćwierćfinału Pucharu Europy w Tenisie Stołowym

Muzeum Almendra pragnie poświadczyć swoje wejście do ćwierćfinału Pucharu Europy w Tenisie Stołowym

On Muzeum Migdałów Francisco Moralesa W środę o godzinie 12:00 ma spotkanie, w którym przedstawi swoją historię w Prego Technology Centre. Reprezentantka Sobiticy zmierzy się z Bebeto w rewanżu trzeciej rundy Pucharu Europy z lekką przewagą wynikającą z wygranej 2:3 w Polsce.

Jednakże w zawodach pucharowych, w których nagroda trafia do zwycięzcy, nie ma marginesu błędu Kwalifikacja do ćwierćfinałuTo etap, na który drużyna Priego de Cordoba nigdy wcześniej nie weszła. Zgodnie z systemem rozgrywek, jeśli polska drużyna wygra 2:3, aby wyłonić drużynę rankingową, należy rozegrać grę w grupie złotej.Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby spojrzeć na tło ostatniej soboty. Muzeum Migdałowe Francisco Moralesa odniosło niewielkie zwycięstwo dzięki zdobyciu punktów Dimitrenko i Łebek. Ale, Belenkojeden z najlepszych specjalistów w defensywie na kontynencie, objął dwupunktowe prowadzenie i to może być jeden z kluczy do jutrzejszej konfrontacji.

Priguins powtórzy swój europejski sojusz z… Jalonga, Meng i Santos. Do tej pory rozegrał wszystkie swoje mecze Puchar Europy Dzięki nim wiedzą, że zależy im na sobie, aby zakwalifikować się do kolejnej rundy Pucharu Europy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *