Na przyjęcie polskiego bohatera przygotowany był izolowany ośrodek sportowy

Na przyjęcie polskiego bohatera przygotowany był izolowany ośrodek sportowy
Liga Mistrzów. Biografia Guaguas


Wszystko jest gotowe na powitanie wicemistrzów Europy w stolicy Gran Canarii. Rozstawiony z drugim miejscem w Lidze Mistrzów CEV Volley Champions League 2024 CV Guaguas będzie starał się zapewnić sobie zwycięstwo nad liderami grupy. Mecz, będący piątym dniem, odbędzie się w najbliższy czwartek w Al-Jaziri Sports Center (20:00 HIC).

Podopieczni Sergio Miguela Camarero przyjeżdżają chcąc zaskoczyć mistrza Polski. Nico Bruno, jeden z zawodników z największym międzynarodowym doświadczeniem, potwierdza: „To będzie bardzo trudny mecz. Jastrzębski Vigil to jeden z najmocniejszych zawodników w rozgrywkach.” „Mamy pewne elementy w grze i myślę, że zasługujemy na trochę więcej, ale hej, cały czas się poprawiamy, mecz za meczem” – przyznaje argentyński napastnik. „Naszym celem jest walka w każdym secie, w każdym secie”. Wskaż i zdobądź to, co najlepsze. „Najlepszy w grze” – podkreślił.

„Naciskaj serwisem, jeśli zagrają z dobrym przyjęciem, mecz będzie bardzo trudny. Musimy utrzymać nasz styl ataku i wykorzystywać szanse, jakie nam dają. ” Szatnia jest pewna ogólnego czynnika: ” trybuny są bardzo ważne, poza tym kochamy grać.” W domu z naszymi ludźmi. Zapraszamy wszystkich na mecz, a my postaramy się dać im dobry występ i wygrać.

Voleibol Guaguas chce wykonać kolejny ruch w Europie i wsparcie kibiców będzie niezbędne. Mecz będzie można śledzić na platformie La Liga Plus (20:00 HIC).

Informacje o CV Guaguas

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *