Nadal „merengue”! Cristiano Ronaldo został przyłapany na składaniu autografów na uniwersyteckiej koszulce sportowej

dał „siuu”! portugalska gwiazda Cristiano RonaldoW nietypowym filmie przyłapano go na autografie na koszulce Uniwersytet Sportowy W centrum zainteresowania jego byłego zespołu Manchester United.

W klipie, który trwa około 30 sekund, widać dziesiątki fanów czekających na Rahila ’owad’Kto jest obecnie największą gwiazdą saudyjskiego futbolu? Aby móc zrobić zdjęcie lub otrzymać jego podpis.

„Bug” stempluje swój podpis na koszulce Universitario de Deportes

Cristiano Ronaldo został sfotografowany podpisując swoją domową koszulkę „U”, kiedy grał dla Manchesteru United.

Więc wśród ludzi był Peruwiańczyk z ręką „Mika” z „kremy” I nie wahał się podejść do pięciokrotnego zwycięzcy Złota piłka Aby otrzymać formularz oceny.

Były zawodnik tzw Real Madryt Postanowił podejść do podekscytowanych mieszkańców, którzy nie kryli wzruszenia przyjazdem „CR7” Do głównego pokoju hotelu, gdzie odpoczywał przy swoim biurku.

To właśnie w tym momencie naszemu rodakowi udało się przekonać jednego z najlepszych graczy w historii do odciśnięcia swojego podpisu na ubraniach ’beza’wywołując niejeden uśmiech wśród użytkowników, którzy obserwowali ten dziwny moment w sieciach społecznościowych.

Podobnie wydarzenie miało miejsce u pięcioletniego zwycięzcy Liga Mistrzów W zeszłym roku był w Hiszpanii, aby zmierzyć się z Atletico Madryt w fazie grupowej Pucharu Mistrzów Wylot do Al Nasr w Arabii Saudyjskiej w grudniu 2022 r.

numery CR7

Będąc jego ostatnimi latami w „Król sportu”, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, od lat notuje liczby trudne do pobicia. z 830 bramekZe wszystkiego, co ma kluby i wybórczyniąc go najlepszym strzelcem w historii.

Ponadto osiągnął pięć Liga Mistrzówcztery Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA, Mistrzostwa Europy i Ligę Narodów z Portugalią, podobnie jak dwukrotnie wygrał The Best, a teraz gra we wszystko. Możliwe tytuły w Azji.

stąd, Cristiano Ronaldo Jego podpis widnieje na koszulce Uniwersytet Sportowy W zeszłym roku po tym, jak peruwiański kibic przebywał w hotelu, w którym odpoczywał ze swoim klubem przed meczem z „producenci materacy” w stolicy Hiszpanii.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *