Najbardziej lojalny polski fan UD Alzira

Dominic poznał Alzirę we wrześniu 2017 roku, kiedy odwiedził go jego szwagier, szwedzki ngel Bladi Sáez i jego żona Angelika Galka. Jest fanem Cracovia FC – słynnego rywala Wisły – w Ekstraklasie, ale także KSZO, drużyny z rodzinnego Ostrowca, która obecnie gra w hiszpańskim odpowiedniku III ligi. Przed laty spełnił marzenie, że jego drużyna zagra w polskiej ekstraklasie.

Spotkaj się w Novelda

„Podczas wizyty w Alzira, gdzie mieszkają moi bracia, napisałem do Alzira Ràdio z pytaniem, jak oglądać mecz UD. Nie grając w domu, kiedy przyjechaliśmy, zaoferowali mi towarzyszyć do Noveldy, aby doświadczyć gry od środka, na trybunach, ale także podczas narracji na żywo. To było piękne doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę.

Od tego czasu słuchał meczów na www.alziraradio.com, a podczas pandemii mógł oglądać je na żywo na YouTube, a także podsumowania przygotowane przez klub na tv.udalzira.com.

„Inną niespodzianką, jaką otrzymałem, był dzień, w którym urodziła się moja córka Sarah, kiedy David uczynił ją małym chłopcem członkiem klubu, a na Boże Narodzenie otrzymałem koszulkę UD z jej imieniem”. Następnie stał się również fanem Family Cash Alzira FS. Ciekawostka sportowa, która budzi emocje oddalone o tysiące kilometrów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *