Najlepsza gra VR w najlepszej cenie: Half-Life Alyx w najniższej cenie w historii

Po ponad dwóch i pół roku od jego uruchomienia (około marca 2020 r.) Żadna gra VR nigdy nie przewyższyła wrażeń oferowanych przez Half-Life: Alyx, milenijna rewolucja Valve. Niekwestionowany król tej technologii, gra wyznaczyła okres przed i po, i stała się 10 w analizie FreeGameTipso której mówimyGra wideo z historią życiaCóż, teraz wspomniana część historii jest w najniższej w historii cenie ze względu na niesamowitą cenę Jesienna wyprzedaż SteamKrople Mniej niż 24 euro Po raz pierwszy i bardziej przystępne niż kiedykolwiek.

  • Okres półtrwania: Alex 23,59 euro (przed 58,99, 60% zniżki)

Jak powiedział nasz kolega José Luis López de Garayo w swojej recenzji: „Rzadko zdarza się, by dzisiejsza gra z perspektywy pierwszej osoby oferowała Jedna pamiętna chwila. Rzadko zdarza się też grać w Half-Life: Alyx przez kilka godzin bez kilku. Całe rozdziały pozostają niezatarte w naszych umysłach, a ich postacie bez wątpienia będą Galeria sław gier wideo A wrogowie często będą pojawiać się w naszych koszmarach.”

Wrażenia po zabawie Czyste zmęczenie. Nie tylko fizyczne z bycia na nogach przez tak długi czas, ale także z głębokiej koncentracji, której tytuł wymaga w niektórych bardziej napiętych częściach. To przygoda śmiechu, krzyków strachu i westchnień po najcięższych bitwach. Half Life: Alyx to jednak nie tylko najlepsze doświadczenie VR Najlepsze jak dotąd doświadczenie w Half-Life„.


Najlepsze oferty gier wideo na Czarny piątek

Poza jesienną wyprzedażą Steam jest obecnie wiele innych sklepów Wyrzucili dom przez okno Z okazji Czarnego Piątku. Zostawiamy Ci przegląd najlepszych ofert, rabatów i wyprzedaży oferowanych przez inne firmy i platformy:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.