Naprawiono dziwny błąd cienia w Scarlet Nexus – EzAnime.net

Grupa postaci z kreskówek idących w kierunku kamery na zaniedbanej ulicy. Zrzut ekranu: Bandai Namco

Niedawna aktualizacja Scarlet Nexus ujawniła, że ​​stylowe RPG akcji firmy Bandai Namco nie zawierało postaci i cieni wrogów na PC, jeśli grało się w wielu językach innych niż angielski. Nawet największe gry wideo to cuda techniki połączone ze sobą nadziejami, marzeniami i taśmą klejącą, ale to wygrywa.

Podczas gdy informacje o łatce nie precyzują, które języki zostały dotknięte, gracze Scarlet Nexus omawiali problem na forach Steam gry od czasu jej premiery 25 czerwca. Zaawansowani gracze w końcu wprowadzili poprawkę, która sprawiała, że ​​cienie działały w języku francuskim i włoskim. i niemiecki, dodając prosty ciąg tekstowy do opcji uruchamiania Scarlet Nexus.

Kotaku skontaktował się z Bandai Namco, aby uzyskać więcej informacji, ale nie otrzymał odpowiedzi przed wysłaniem.

Patrząc na filmy Scarlet Nexus z ostatnich kilku tygodni, widać wyraźnie, że błąd cienia dotyczył nie tylko premiery na PC, ale także premier na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X. Z tego, co mogę powiedzieć, problem objawił się tylko po pewnym momencie w grze, cienie są wyraźnie widoczne na nagraniach z początkowych momentów Scarlet Nexus. Jednak dopóki nie otrzymamy więcej szczegółów od Bandai Namco, trudno jest określić zakres i rozległość problemu.

Co ciekawe, cienie są zdecydowanie nienaruszone w materiale, który Scarlet Nexus wykorzystuje do edukacyjnych wyskakujących okienek w grze, ale chwilę później zostaną przywrócone do gry bez cieni. To jedna z tych rzeczy, które mogły nie zostać od razu zauważone wraz z szybką i zwinną walką RPG, ale teraz wyróżnia się jak obolały kciuk.

Ta dziwaczność graficzna zyskała również popularność na Twitterze po wydaniu aktualizacji 7 lipca dzięki francuskojęzycznemu yaoilowell (tak przy okazji, duże nazwisko), który żartował, że błąd jest subtelny, ponieważ ludzie we Francji nie rzucają cienia na prawdziwe życie. Jury wciąż się nad tym nie zastanawia, ale przynajmniej problem ze Szkarłatnym Nexusem został naprawiony. Koniec z udawaniem, że wszyscy w grze są wampirami, jeśli nie grasz po angielsku.

G/O Media może otrzymać prowizję

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *