Netflix chce mianować dyrektora generalnego ds. Gier wideo, czy chciałbyś rozszerzyć swoją działalność na ten sektor?

Według osób zaznajomionych ze sprawą wydaje się, że jeden z gigantów rozrywki szuka sposobów na wyjście poza branżę filmową.

NetflixGigant rozrywki jest odpowiedzialny za kreacje takie jak Wyprzedaż Sunset za Igrać z ogniemChcę zatrudnić eksperta od gier wideo. Jak donosi Informacja, Platforma filmowa i seriali chce zatrudnić dyrektora branżowego, być może w celu nieco rozszerzenia Rozrywka audiowizualna.

według „Osoby bliskie sytuacji”, On Informacja Poinformowano, że w ciągu ostatnich tygodni Netflix skontaktował się z kilkoma dyrektorami Z doświadczeniem branżowym. Firma ma jakieś długoterminowe plany wejścia do świata gier, choć w tej chwili są to tylko założenia.

W tym ogłoszeniu jest powiedziane, że Te gry zostaną stworzone przez Netflix Nie będą mieć reklam. Chociaż nie będzie Pierwsza wyprawa Netflix do świata gier wideo, Od zeszłego roku a Gra oparta na mrocznej taktyce A w 2019 roku został opublikowany uno de Stranger Things Na konsole i komputery.


Najbardziej zaawansowany odtwarzacz multimediów strumieniowych firmy Amazon ze sterowaniem głosowym Alexa i obsługą wideo Ultra HD 4K.

Ponadto, jak dobrze wiesz, Netflix Na przykład wyprodukował także mody do serii gier Castlevania Lub nowszy niż Dota. Nawet jeśli nie pamiętasz poprawnie, firma wynajęła Wcześniej Activision Blizzard, Spencer Newman, W 2018 roku, co zaowocowało wydaniem Pozew wydany przez firmę produkującą gry wideo.

Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści„, Aktor Netflix powiedział. „Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować więcej treści z interaktywną rozrywką.„W tej chwili nie jest jasne, co Netflix planuje zrobić z poszukiwaniem dyrektora generalnego, jak powiedział jeden z informatorów”,Strategia jest określona”.

Filmy i seriale otwarte w Netflix, HBO, Amazon Prime Video i Disney + w ten weekend (21 maja)

¿Oznacza to, że drzwi nie są zamknięte dla gry, prawdopodobnie na podstawie ich serii lub ich kontynuacji? Czas pokaże.

Fontanna: Informacja (Podziękować, Kotaku)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *