„Nie będziemy mistrzami od początku, jak myślimy, Argentyńczycy”

35-letni Leo Messi za kilka dni zadebiutuje w Argentynie na mundialu w Katarze, prawdopodobnie piątym i ostatnim w jego karierze. W wywiadzie dla gazety pierwszyRosario wywiera presję na reprezentację Argentyny, jednego z kandydatów, ale ostrzega, że ​​zdobycie upragnionego tytułu jest „bardzo trudne”, zwłaszcza jeśli zaczyna się od najwyższych oczekiwań.

„Logika nie zawsze jest podana. Do każdego meczu musimy podchodzić w ten sam sposób. Będziemy walczyć, ale nie będziemy mistrzami od początku, jak myślimy” – powiedział kapitan drużyny narodowej, który ujawnił „straszną presję”. którą nakłada na niego jego syn Thiago.

Czuję wiele podobieństw między tą grupą a tymi z 2014 roku.”Leo MessiKapitan reprezentacji Argentyny

Argentyński idol, który dał przykład tego, co wydarzyło się na ostatnim mundialu w Rosji, kiedy zaczęli remisować z Islandią, upierał się i ostrzegał przed błędem myślenia już w 1/8 finału, gdzie mogliby zmierzyć się m.in. z Danią czy Francją. zespoły.

Piłkarz Paris Saint-Germain jest szczególnie zadowolony z obecnej argentyńskiej szatni, w której podkreśla „zbiorową siłę i mentalność”, „bardzo ważny” aspekt. Messi porównał obecny zespół do zespołu, który przegrał finał z Niemcami w edycji, która odbyła się w Brazylii: „Czuję wiele podobieństw w tej grupie z tą z 2014 roku”.


Dodał o drużynie, która rozegrała 35 meczów bez porażki, dwa mecze przed rekordem Włoch. Broniący tytułu mistrzowie obu Ameryk przekroczą tę liczbę, jeśli nie pokonają żadnego z trzech pierwszych meczów w Katarze z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Polską.

My, Argentyńczycy, robimy wszystko, aby być w Pucharze Świata, czy to jako zawodnik, czy jako kibic”.Leo MessiKapitan reprezentacji Argentyny

Na te mecze Argentyna będzie miała na trybunach dużą grupę argentyńskich kibiców. „W Argentynie ludziom zawsze było trudno dostać się na Mistrzostwa Świata i zawsze robili niemożliwe, aby tam być. I nadal będą to robić ze względu na to, kim jesteśmy jako Argentyna, z powodu tego, jak myślimy o reprezentacji narodowej. ponieważ tego chcemy, ponieważ robimy wszystko, aby tam być, zarówno jako zawodnik, jak i kibic” – napastnik podziękował kibicom za wsparcie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.