Nie będziesz mógł korzystać z listy czatów WhatsApp, dopóki nie zaakceptujesz nowych warunków użytkowania

Powiązane wiadomości

Odkąd Facebook kupił WhatsApp, wielu użytkowników widziało, jak zwiększyć integrację między tymi dwoma usługami, bez względu na to, jak bardzo Mark Zuckerberg ogłosił europejskim urzędnikom, że nie jest to możliwe.

Doszło do punktu, w którym użytkownicy aplikacji do przesyłania wiadomości będą musieli wyrazić zgodę na udostępnianie pewnych (nieosobowych) informacji firmie macierzystej w celach komercyjnych. Jeśli nie zaakceptują Twojego konta, zostanie ono anulowane.

Wreszcie, WhatsApp ogłosił, że się powstrzymuje I nie zamierzam usuwać kont tych osób, ale teraz wiemy Co oznacza to drugie Użyjesz go, aby zaprosić ludzi do ich zaakceptowania.

Przejmowanie listy czatów i brak połączeń

Załóżmy, że użytkownik WhatsApp, którego dotyczą nowe warunki, nie zaakceptował ich w aplikacji. Jeśli tak, aplikacja będzie okresowo wysyłać Ci przypomnienia.

Jeśli użytkownik nie zaakceptuje, Nie będziesz mieć dostępu do listy czatów, Chociaż można to wprowadzić za pośrednictwem powiadomień.

Jeśli nadal nie zaakceptujesz nowych warunków, firma to zrobi Ogranicz możliwość odbierania i wykonywania połączeń wideo i głosowych Z aplikacji. Nie będziesz w stanie tego zrobić ani odpowiedzieć.

Chodzi o to, gdzie Aplikacja nie zezwala, nie wysyła ani nie odbiera wiadomościTak więc, jako czynnik, byłoby to jak brak konta. Oczywiście zawsze możemy eksportować czaty i dane oraz przenosić je do innych aplikacji.

Te warunki będą obowiązywać przez tygodnie, ale nie wszyscy użytkownicy pojawią się od razu.

WhatsApp bezużyteczny, jak zablokowany WhatsApp

Firma chciała podjąć ten krok, aby złagodzić poniesione szkody, ogłaszając 15 maja zamknięcie kont, które nie zaakceptowały nowych warunków. Spowodowało to stado użytkowników Signal i Telegram.

Pamiętaj, że nie ma to wpływu na europejskich użytkowników dzięki najnowszym przepisom Ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *