Nie przegap tych zaskakujących prognoz!

Nie przegap tych zaskakujących prognoz!

Polska zmierzy się z Mołdawią na Stadionie Narodowym w Warszawie w ósmej rundzie eliminacji UEFA Euro 2024. Mecz odbędzie się w niedzielę, 15 października o godzinie 20:45 czasu lokalnego. Przeczytaj tutaj 3 prognozy dotyczące meczu Polska vs. Polska. Moldova

Trzy typy na mecz Polska – Polska-Mołdawia

Faworytami tego meczu są Polki, mimo nieobecności Roberta Lewandowskiego w ich szeregach. Dzieje się tak dlatego, że mają znacznie więcej nazwisk niż mołdawska drużyna. Poza tym Polska przeżywa dobry okres… 4 zwycięstwa w ostatnich 6 meczachDlatego będzie starał się wykorzystać swoją przewagę i stadion, aby zdobyć tego dnia 3 punkty.

Jest tam zespół kierowany przez Michaela Probersa Drugie miejsce w grupie E Z 9 punktami na 18 możliwych. Do Orłów Białych brakuje 4 punktów Pod wskaźnikiem Albania. Nie są jednak jeszcze pewni zakwalifikowania się, ponieważ w pogoni za nimi znajdują się Czechy i Mołdawia.

Ze swojej strony Mołdawianie nie pokazali ostatnio dobrego występu. Właściwie to tylko blues Razem 2 zwycięstwa W swoich ostatnich 10 meczach. Chociaż już to zrobiłem Pokonał Polską 3:2 Czwarty dzień kwalifikacji.

Odwiedzający znajdują się w Trzecie miejsce w grupie E Z 8 punktami. Przed nimi skomplikowana droga, ale wciąż mają szansę na zdobycie biletu na Puchar Europy. Co więcej, zwycięstwo w tej konfrontacji będzie decydujące, aby zacząć marzyć o kwalifikacjach.

Biało-czerwoni to drugi zespół w grupie E, który strzelił najwięcej bramek Łącznie 8 punktów. Ponadto Polska w ostatnich 10 meczach strzelała średnio 1,2 gola.

Z drugiej strony Mołdawia Ma 5 goli w 5 spotkaniach Eliminacje Pucharu Europy. W ostatnich 10 spotkaniach Mołdawianie strzelili 10 goli.

Historia uczy, że Polska i Mołdawia zazwyczaj taka była Co najmniej dwa gole. Średnia średnia punktacji w ostatnich 4 meczach to 2,5.

w Ostatnie 5 meczów Między obiema drużynami żadna z drużyn nie zakończyła meczu remisem 0:0. Dzieje się tak dlatego, że obydwie drużyny zazwyczaj nie zawodzą dużo pod bramką.

Tylko po polskiej stronie Jeden mecz bez rejestracji Z 6 rozegranych meczów w tych rozgrywkach. Podczas gdy Mołdawia strzeliła gola tylko w 2 z 5 meczów w eliminacjach do Euro.

Mało prawdopodobne, aby mecz zakończył się remisem 0:0.

Chcesz postawić na ten mecz? Betway oferuje najlepsze kursy

Polskie zwycięstwo 1.18
Więcej niż 1,5 gola 1.18
Gol w trakcie meczu 2,63
Opłaty mogą się różnić

historia Polski vs. Moldova

  • Mołdawia 3-2 Polska (20 czerwca 2024).
  • Mołdawia 0:1 Polska (20 stycznia 2014).
  • Mołdawia 1:1 Polska (7 czerwca 2013).
  • Polska 2:0 Mołdawia (11 września 2012).
  • Polska 1:0 Mołdawia (6 lutego 2011).

Obstawiaj najlepsze kasyna bukmacherskie już 13 grudnia 2023 r

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *