Nieoczekiwany problem, który zagraża 30 milionom Lewandowskiego

Nieoczekiwany problem, który zagraża 30 milionom Lewandowskiego

Robert Lewandowski Nie ma najlepszych chwil Barcelona. Pomimo dwóch goli zdobytych przeciwko Alaves, które pomogły odwrócić losy meczu, który stał się skomplikowany, administracja sportowa Blaugrany nie jest jasna co do jego przyszłości na Camp Nou.

z 35 latszanse na sprzedaż Polakowi po cenie, która prawie to rekompensuje 45 milionów euro Za co zapłacono w zeszłym roku Bayern Monachium. W przypadku sprzedaży, Joanna Laporta Mamy nadzieję, że przynajmniej 30 milionówBiorąc pod uwagę, że w jego nogach pozostaje coraz mniej piłki, a jego wyniki strzeleckie maleją z każdym miesiącem. Z przybyciem Vitora Roque’a Tuż za rogiem Barcelona szuka potencjalnych okien sprzedaży dla swojego obecnego napastnika.

Robert Lewandowski podczas ostatniego meczu z Polską / Fot. EFE

Lewandowski i Polska są na skraju katastrofy

Jednym z turniejów, który mógł służyć jako wizytówka Lewandowskiego, był Euro 2024Jednak klub Blaugrany może zostać pozbawiony takiej możliwości. Wczoraj reprezentacja Polski w jednym z meczów eliminacyjnych zremisowała u siebie z reprezentacją Czech. Krawat, który ich opuszcza Nie ma opcji bezpośredniego sortowania W przypadku Pucharu Europy to właśnie uzależnia ich od meczu Czechy z Mołdawią Dowiedz się, czy będziesz mógł wziąć udział w powtórce. Zwycięstwo Mołdawii pozbawiłoby ich trzeciego miejsca i dałoby im szansę na zakwalifikowanie się do kwalifikacji Zostanie wykluczony z finałowej fazy turnieju.

To wykluczenie będzie ciosem dla zawodnika Blaugrany. Od pierwszego występu w reprezentacji swojego kraju. 10 września 2008– Nie opuścił żadnego mistrzostwa Europy. dla niego Najlepszy występ miał miejsce w roku 2016Kiedy w ćwierćfinale przegrali w rzutach karnych z… Portugalia, który później został bohaterem. Już w pierwszych minutach Lewandowski strzelił gola dla Polski.

Lewandowski świętuje jednego ze swoich goli przeciwko Alaves / Fot. EFE

Przegapiona okazja

Biorąc pod uwagę te precedensy, Barcelona miała już Lewandowskiego Niemcy 2024. Możliwość, która służy polszczyźnie Poddaj się swojemu wyborowi I przyciągnął uwagę największych klubów w Europie. Jeśli jednak Mołdawia odrobi zadanie domowe, Polak nie pożegna się ze swoją drużyną. Fakt, który może mieć na niego wpływ także emocjonalnie, gdy gra dla swojego klubu.

Dlatego też mecz Czech z Mołdawią zostanie rozegrany w ten sposób Poniedziałek, 20 listopada o 20:45. W Polsce i Barcelonie odbędzie się pojedynek, myślę o tym Przyszłe opcje dla ich gwiazdorskiego napastnika. Czesi rzadko mają tak duże wsparcie z zewnątrz w jednej ze swoich partii.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *