„Nigdy nie będę szanować Meksyku”

„Nigdy nie będę szanować Meksyku”

Cutie Romero skomentował tydzień temu, że Meksyk byłby dobrym rywalem, ale później powiedział, że uważa, że ​​reprezentacja Meksyku nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata, co bardzo go niepokoiło.

„To skomplikowany przeciwnik, myślę, że nigdy nie grali w Pucharze Świata, ale z pewnością atmosfera i to, jak każdy gracz go doświadcza, musi być w bardzo szczególny sposób” – powiedział TUDN Argentyńczyk.

Po zeznaniach wplątał się w wiele kontrowersji, więc później przeprosił i wyjaśnił sytuację.

„Coś, o czym nie powiedziałem, zostało stworzone przez niektórych dziennikarzy, którzy dużo piszą. Nigdy nie lekceważę Meksyku, powiedzieli, że powiedziałem, że nigdy nie grałem w mistrzostwach świata. Jeśli widzisz notatkę, to oczywiście nie jest” Tottenham gracz stwierdził.

Tak zagra grupa C na mundialu w Katarze 2022

Patrząc na fakty, reprezentantka Argentyny opowiedziała o zawodnikach Argentyny na mundialu, gdzie zmierzą się z Polską, Meksykiem i Arabią Saudyjską.

„To trudna grupa, nigdy nie grałem w Pucharze Świata, ale nie powinien to być łatwy mecz. To będzie mój pierwszy Puchar Świata dla mnie i dla wielu moich kolegów z drużyny i na pewno wezmą go w bardzo szczególny sposób, ale jako grupa mamy się dobrze, myśląc o Sobie.Wiemy, że Meksyk ma świetnego trenera, który sprawia, że ​​drużyna gra dobrze, ale mamy zaufanie do pracy, którą wykonujemy – podkreślił obrońca.

POLECAMY: Jaime Urdiales potwierdza, że ​​Martino jest przekonany, że Raul Jimenez będzie gotowy na Katar 2022

Wreszcie, dzieli nas kilka dni od rozegrania Mistrzostw Świata w Katarze 2022, a najbardziej atrakcyjnym pojedynkiem w grupie C jest Meksyk vs Argentyna, ponieważ obie drużyny będą chciały zmierzyć się ze sobą na zielonym prostokącie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *