Objawy zmienne Omicrona: najważniejsze objawy omikronowe, na które należy zwrócić uwagę

Objawy zmienne Omicrona: najważniejsze objawy omikronowe, na które należy zwrócić uwagę

ten zmienna omikronowa Nadal rośnie w całym kraju, ale wariant jest trudny do odróżnienia w porównaniu z przeziębieniami i innymi infekcjami COVID-19.

Dr Robert Quigley, starszy wiceprezes i globalny dyrektor medyczny dla Międzynarodowe SOS, wiodąca firma świadcząca usługi medyczne i ochroniarskie, powiedziała mi, że osoby z wariantem omicron „wykazują objawy znacznie szybciej niż osoby z innymi wariantami”.

  • „Większość osób, które zostały zaszczepione i zachorowały na odmianę omikronową, doświadczyły łagodnych objawów zgodnych z infekcją górnych dróg oddechowych” – powiedział.

Quigley powiedział, że najważniejsze objawy wariantu omikronowego, których należy szukać, to:

  • kaszel.
  • zmęczenie.
  • Gromadzenie się.

Jednakże: Quigley powiedział, że u osób nieszczepionych objawy mogą być bardziej nasilone.

podobny: Lekarz. Carol Freiberger, lekarz intensywnej opieki w St. Luke’s, powiedział Gwiazda Kansas City Odnotowano w pełni zaszczepione osoby z łagodnymi objawami podobnymi do zwykłego przeziębienia z wariantem omicron.

  • „Wiesz, kiedy masz naprawdę silne przeziębienie, czujesz się źle, a często objawy ze strony górnych dróg oddechowych są najbardziej widoczne w tej chwili”. powiedział Fryberger.
  • „W przeciwieństwie do tego, kiedy szalała oryginalna wersja i wariant delta, widzieliśmy wiele wysokiej gorączki, kaszlu i bólu ciała, a to były trzy główne objawy, które możesz zobaczyć”.

nowo Nowa seria studiów Sugeruje się, że wariant omikronowy ogranicza infekcję do górnych dróg oddechowych organizmu, a nie do dolnych dróg oddechowych, zgodnie z WebMD.

  • „Można śmiało powiedzieć, że pojawia się idea choroby objawiającej się głównie w górnych drogach oddechowych” – powiedział Roland Węgorz, biolog obliczeniowy z berlińskiego Instytutu Zdrowia. New York Times.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.