Od znanego serialowego projektu VR do nowego Ghost Recon

Ubisoft Ona jest dziś królową wiadomości. Francuska firma rozpoczęła dziś po południu bolesną zapowiedź Awatar: Opóźnienie Graniczne PandoryTwój wielki zakład na koniec roku. Spadek w kalendarzu na ten koniec roku może nie przeszkodzić w przyszłej sprzedaży, ale Stracił szansę Od premiery obok nowego paska Avatar.

z dala od reklam Kilka projektów Assassin’s Creed jest w fazie rozwoju Również Naprawiono dostęp do Skull and Bones w tym rokuFirma również ogłosiła 4 opóźnienie gryDwa z nich są nieznane. Dziwny ruch odbił się echem w mediach VGC I gdzie twierdzą, że Ubisoft musiał zrobić ich kilka zmiany strukturalne W swoim kalendarzu zmusza do zatrzymania tych wydarzeń.

Jeśli chodzi o dwie dobrze znane gry, są one anulowane Linia frontu Ghost Recona bitwa królewska Wśród ponad 100 graczy Ubisoft chciał zmierzyć się z jednym z najbardziej płodnych gatunków. Daleka od bycia niejasnym zakładem, o którym nic nie wiedzieliśmy, produkcja Ubisoft Bucharest, w październiku ubiegłego roku zaskoczyła nas galonem filmem bliskim 9 minut gdzie Szczegółowo przyjrzeli się temu ogromnemu hazardowi i wydawali się temu ufać.

Drugim znanym projektem był: Wersja VR Splinter Cell. Nie, nie mówimy o Buduje Została stworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości od ogłoszonego w tym roku remake’u, ale jest całkowicie niezależną grą. Chociaż wiedzieliśmy o istnieniu tej gry, projekt Red Storm był nam nieznany. W słowach Yves GilmontCEO firmy, powiedział w 2019 roku: „Splinter Cell będzie miał nowe doświadczenie, ale na różnych urządzeniachwięc ciężko pracujemy, aby marka kiedyś wróciła”, nawiązując do tej gry w rzeczywistości wirtualnej.

Wreszcie, szczegóły dotyczące pozostałych dwóch anulowanych gier są Nieznany. Mówimy o projektach, które być może nie przeszły harmonogramu przygotowań i nawet nie zostały ogłoszone. Nie ujawniono o nich żadnych informacji na temat licencji ani zespołu programistów, który by się nimi zajął.

przyszłość Zabójca doktryny Ma spotkanie we wrześniu przyszłego roku Ze specjalnym wydarzeniem, na którym pokażemy kolejne lub kolejne części sagi zabójców. Jednak Ubisoft niechętnie zastrzega inne tytuły, takie jak Poza dobrem i złem 2o którym od tego czasu nic nie wiemy 5 lat temu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.