Oto 9 gier, które będą dostępne za darmo w Prime Gaming w listopadzie

Firmy posiadające platformy lub usługi do gier wiedzą, co wprowadzić na rynek darmowe gry To ważna strategia, aby poznać lojalność użytkowników i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Amazon ma Najlepsze gry -Funkcja skierowana do użytkowników gier i jest częścią członkostwa Prime – posiada również oprogramowanie do gier dostępne do bezpłatnego pobrania okresowo.

Firma poinformowała o grach, których będzie członkiem Najlepsze gry Można go pobrać za darmo z Listopad Godne uwagi funkcje obejmują jedną z najbardziej niesamowitych gier w najnowszej pamięci – dzięki uprzejmości Remedy Rozrywka– i najnowsza część 25-letniej sagi, której akcja toczy się w 2021 roku.

Oto 9 darmowych gier w Najlepsze gry Listopad 2021:

1. Inkwizycja Dragon Age. Wydana w 2014 roku jest to gra fabularna opracowana przez BioWare – to samo przez efekt masowy I Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki– Osadzony w świecie nękanym przez demony.

2. Kontrola: wersja absolutna. To wydanie pojawiło się w 2020 roku i zawiera wszystkie rozszerzenia i aktualizacje gry opracowane przez Remedy Entertainment, które w 2019 roku praktycznie wysadziły umysły krytyków i odbiorców.

3. Powstanie Tomb Raider. Wypuszczona na rynek w 2018 roku jest najnowszą grą z tej sagi, a jej bezpłatna dostępność sięga 25 lat, w których przygody Lary Croft spotykają się w 2021 roku.

4. Zbuntowani bohaterowie. Wydany w 2021 roku jest to tytuł przygodowy z elementami rogue lite, w którym czterech graczy może eksplorować i walczyć w swoich lochach.

5. Wyzwolony. Wprowadzona na rynek w 2020 roku, jest propozycją przygodowo-akcji, której prezentacja jest idealna dla użytkowników z zamiłowaniem do powieści noir, powieści graficznych i estetyki cyberpunk.

6. Współczynnik łamigłówki 2. Uruchomiony w 2011 roku jest graficzną przygodą ze swoim graficznym stylem i czarnym humorem, w której użytkownicy wcielają się w detektywa.

7. Łowca demonów 2: Nowy rozdział. Uruchomiony w 2016 r. Jest to punkt i kliknięcie, który zapewnia użytkownikom godziny rozrywki i badań.

8. BAFL – Hamulce dla przegranych. Wprowadzony na rynek w 2017 roku, odtwarza wygląd starożytnych arkadowych gier wyścigowych ze szczytowej perspektywy i oferuje tryb wieloosobowy dla maksymalnie ośmiu graczy.

9. Tajne akta: Sam Peters. Wydany w 2013 roku krótki tytuł stawia użytkowników w pełnej przygód wyprawie na poszukiwanie zaginionego towarzysza w lesie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *