Oto nowy zwiastun akcji na żywo Call of Duty: Modern Warfare 2

Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na rozgrywkę, Activision wypuściło nowy zwiastun akcji na żywo do Call of Duty: Modern Warfare 2. Ta gra będzie dziewiętnastą z rzędu odsłoną rocznej serii strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Chociaż wciąż jest wiele niewiadomych dotyczących tytułu, Activision i Infinity Ward przygotowują się do opuszczenia kurtyny na zwiastunie globalnego ujawnienia, który zadebiutuje 8 czerwca 2022 roku.

Potwierdziła to grupa teaserów. Do tej listy dołącza nowy zwiastun akcji na żywo Call of Duty: Modern Warfare 2 i Z udziałem muzyka EDM Steve Aoki.

Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się z obiecującą grą

Nowy zwiastun akcji na żywo Call of Duty: Modern Warfare 2

Ochrzczony zwiastunem Ultimate Team, Krótki klip przedstawiający Aokiego siedzącego w jakimś transporterze wojskowym Wraz z popularnymi postaciami Call of Duty, takimi jak John Price i Simon „Ghost” Riley. Aoki żartuje, że jego rodacy słuchali ich muzyki przed misją, po czym obnosi się z ciastem, które zrobił na tę okazję, co prowadzi Price’a do odwrócenia się do Josta i powiedzenia: „Dobra, zabierzemy go do ciężarówki”. To komediowy akcent w grze, która zawsze była bardzo niebezpieczna.

Mogła ujawnić się pełna historia zwiastuna Call of Duty Modern Warfare 2

Potwierdzają to ostatnie sekundy promocji na żywo Call of Duty: Modern Warfare 2 Prezentacja będzie po raz pierwszy za dwa dni. Tytuły Call of Duty zazwyczaj otrzymują oficjalne zwiastuny w maju lub czerwcu tego roku, w którym zostały wydane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *