Paccor w rękach Faerch Group

01.04.2022

Producent opakowań Grupo Paccor poinformował, że podpisał umowę, którą ma przejąć duńska firma Faerch Group.

W tym sensie oświadczenie opublikowane przez PACCOR informuje akcjonariusza Lindsey Goldberg podpisały umowę na venta de Paccor Group a Faerch GroupDuńska firma opakowaniowa.

Firma zauważa, że ​​przejęcie łączy Dwie firmy z wieloma synergiami; Ich związek zapewni im mocne miejsce na rynku paneuropejskim. Transakcja podlega zwykłym warunkom zamknięcia i odpowiedniej zgodzie regulacyjnej; Oczekuje się, że zostanie zamknięty w pierwszej połowie 2022 roku. Operacja nie obejmuje Firma Paccor w Wielkiej Brytanii, co wyklucza dwa zakłady produkcyjne w tym kraju, które pozostaną w rękach Lindsay Goldberg.

Założona w 1969 roku z siedzibą w Holstbro w Danii. zięba jest europejskim liderem w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań do żywności. W szczególności firma działa w sektorach produktów gotowych, białkowych i mleczarskich. I tak z Twoimi produktami CPET i MAPET II, Faerch oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie pakowania żywności do wszystkich zastosowań związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem.

W tym sensie Faerch zatrudnia w swoim kraju ponad 2200 osób 16 zakładów produkcyjnych w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Czechach i Holandii.

Paccor urodził się w 2011Efekt udanej fuzji kilku firm opakowaniowych. Obecnie jest obecny w 18 krajach, co uzupełnia paneuropejską obecność Faerch. Przejęcie obejmuje 16 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych i Ponad 3400 pracowników. Nowa kreacja firmy oznacza silny nacisk na innowacje, a kiedy umowa zostanie zatwierdzona, Faerch Group będzie składać się z 34 lokalizacji i zatrudniać prawie 6000 osób na całym świecie.

Zadowolenie z Paccor i Faerch

Jak pokazano Lars Gad Hansen, dyrektor generalny Firch Groupi Z niecierpliwością czekamy na powitanie w grupie wszystkich naszych nowych, wysoko wykwalifikowanych kolegów. Wraz z dołączeniem Paccor do Faerch, przejście branży na recykling zyska dodatkowy bodziec do ponownego przetworzenia opakowań żywności na nowe opakowania o tej samej jakości. Wiodąca pozycja PACCOR w sektorze mleczarskim pozwoli firmie Faerch na obecność we wszystkich głównych sektorach opakowań do żywności. Doprowadzi to do bardzo potrzebnej standaryzacji starych, nienadających się do recyklingu materiałów dla prawdziwie okrągłych rozwiązań opakowaniowych.

W tym sensie zdałem sobie sprawę z następujących rzeczy: Uruchomiony zostanie kompleksowy program inwestycyjny wspierający konwersję materiałów i rozbudowę naszej platformy recyklingowej.

dla tej części, Andreas Schutt, dyrektor generalny de Pacclub powiedział: Naprawdę chcemy być częścią grupy Faerch. Po latach pomyślnego rozwoju postrzegamy Faerch jako idealnego partnera dla nas. Dodaje: Unikalne, zintegrowane możliwości recyklingu firmy Faerch zapewniają zupełnie nowe możliwości przyspieszenia przejścia na rozwiązania w zakresie opakowań o obiegu zamkniętym, jednocześnie łącząc zaangażowanie obu firm w innowacje oraz inwestycje w badania i rozwój..

*po więcej informacji: www.paccor.com / www.faerch.com

płyn do płukania ust

04.01.2022

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *