Panamskie szaleństwo ku pamięci mistrzów świata: „Kamień, papier lub nożyce” za koszulkę Enzo Fernandeza i podpis Messiego

Panamskie szaleństwo ku pamięci mistrzów świata: „Kamień, papier lub nożyce” za koszulkę Enzo Fernandeza i podpis Messiego
Piłkarze walczyli o koszulkę Enzo Fernandeza kamieniem, papierem lub nożycami

zespół zastępczy Panama Wcześniej wykonał dobrą robotę ArgentynaNowy mistrz świata, który wygrał 2:0 na Monumental Stadium. Gracze z Ameryki Środkowej mieli wyjątkowe doświadczenie i chcieli wziąć coś od swoich kolegów z drużyny, którzy świętowali tytuł, w którym zdobyli Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Niepokój związany z pamięcią trzymał ich blisko Argentyńczyków na boisku.

Jednym z najbardziej pożądanych było Enza Fernandeza, który cierpiał na nietypową przypadłość. Pomocnik Chelsea, który został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem mistrzostw świata, był takim magnesem dla Panamczyków, że dwóch z nich podeszło do byłego zawodnika River Plate i poprosiło o jego koszulkę. Urodzony w San Martin 22-latek z Buenos Aires znalazł się w niewygodnej sytuacji, ale jego uwagę zwróciła reakcja walczących o jego koszulkę zawodników. Aby określić kolor, zrobili kamień, papier lub nożyczki, ale problem pozostał. Potem Enzo robi wzorcowy znak, że później da im kurtkę.

Fernandes, świetnie prezentujący się w Chelsea, ma świetną projekcję i wykonał fantastyczną robotę na boisku Mistrzostwa Świata. W pierwszych dwóch meczach zszedł z ławki, aw drugim strzelił spektakularnego gola, który uświetnił wynik meczu z Meksykiem w przewidywalnym finale, ponieważ kolejna porażka (przegrali 2: 1 w debiucie z Arabią Saudyjską) oznaczałaby potencjał eliminacja.

Enzo szybko się przystosował i po pomocy swojego byłego kolegi z drużyny V.I Płyta rzecznaI Juliana Alvarezaw trzecim meczu rozegranym z Polską, odpowiedział trenerowi Lionela Scaloniego To z tej gry jego status jako początkującego. Wtedy był to stały i niezbędny element konsekracji.

Jego koledzy z drużyny ponownie poprosili Lionela Messiego i tym razem podpisał koszulkę (Reuters / Agotin Markarian)

Ale także ten, który był bardzo pożądany Lionel Messi. Tym razem pierwszym zamówieniem nie była jego koszulka, która zazwyczaj jest największym trofeum każdego zawodnika. W tym przypadku obrońca Ivan Anderson podszedł do niego z Leifbrunem i poprosił o podpisanie marynarki. Z pełnym uśmiechem obrońca wyszedł zadowolony, że zachował podpis najlepszego piłkarza na planecie, który nie miał wytchnienia i podszedł do niego z innym Panamczykiem i poprosił o zdjęcie. La Polga, ze swoją zwykłą uprzejmością, zgodził się.

Reprezentacja Argentyny miała zasłużony zaszczyt i świętowanie, wygrywając swój trzeci Puchar Świata. Jego składniki cieszyły się sympatią ludzi, którzy wypełnili Stadion Monumentalny, który cieszył się ogromną frekwencją 83 tysiące widzów. To była świetna impreza z numerami muzycznymi i hołd dla mistrzów świata z replikami Mistrzostwa ŚwiataDodany do wdzięczności i uczucia ludzi.

Mecz z Panamą był pretekstem. Argentyna zdominowała przebieg spotkania, ale dopiero w ostatnim kwadransie zdołała wybić zero.

Trzeba pamiętać, że Panamczycy nie sprowadzili swojego pierwszego zespołu od wtorkowej wizyty Kostaryka Mając na celu osiągnięcie zwycięstwa lub przynajmniej remisu, wyniki, które pozwolą im przejść do półfinału turnieju Liga Narodów CONCACAF. Jeśli im się to uda, zdobędą też bilet na Copa América 2024, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, gdzie weźmie udział sześć drużyn z Ameryki Północnej i Środkowej (będą one czterema półfinalistami Copa America). Liga Narodów A dwa kolejne wejdą po ponownym uruchomieniu).

Czytaj:

Pełne przemówienie Lionela Messiego na gali Kadry Narodowej w Monumental: „Zawsze marzyłem o tej chwili, cieszmy się trzecią gwiazdką”
Lionel Scaloni we łzach na Gali Mistrzów Świata: „Widzenie takich ludzi jest bezcenne”
Pociągnięcie Messiego w słupek i debiut Thiago Almady w reprezentacji: tak rozpoczął się mecz z Panamą

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *