Peru będzie zainteresowane meczem towarzyskim z reprezentacją Kolumbii

the Wybierz Kolumbię Właśnie pozytywnie zakończył swoją trasę koncertową po Azji, która zaowocowała remisem 2:2 z Koreą Południową i wygraną 2:1 z Japonią. Najlepszą rzeczą w obu grach jest to, że po przegranej wymyślili się na nowo, a gracze przyciągnęli klasę społeczną, aby móc odwrócić odwrotną sytuację i uzyskać dobry wynik.

Bez wątpienia Nestora Lawrence’a Powinien być zadowolony z tego, co pokazali jego podopieczni, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że początek sezonu coraz bliżej. Runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata 2026. Pierwsza podwójna randka „trójkolorowych” odbędzie się we wrześniu przeciwko Wenezueli w Barranquilla i Chile, a na pewno w Santiago.

Argentyński DT doskonale wie, że w żadnym meczu nie ma marginesu błędu, aby uniknąć porażki poprzedniego remisu, dlatego chce przyjechać z jak najlepszym przygotowaniem i w tej bramce jednym z jego postulatów jest menedżerowie Kolumbijska Federacja Piłki Nożnej Dwóch europejskich rywali wagi ciężkiej miało spotkać się w czerwcowych meczach towarzyskich FIFA.

więcej informacji: Dużo poziomu! W czerwcu Kolumbia zmierzy się z mistrzami świata

Na początku zostało to ujawnione Ramon Jesorn negocjował z polską i serbską federacją w sprawie wspomnianych meczówPonieważ prawie wszystkie drużyny „starego kontynentu” nie są dostępne ze względu na przyszłoroczne eliminacje do Pucharu Europy.

Peru nie może się doczekać czerwcowego meczu z Kolumbią

Jednakże, W ciągu tygodnia mówiono także o Niemczech, rozstawiony w Mistrzostwach Europy jako stadion, będzie najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem, a FCF będzie naciskać pedał gazu, aby móc to jak najszybciej potwierdzić. Mimo tego zamiaru donieśli o tym z innego kraju Ameryki Południowej Przynajmniej jeden z dwóch meczów, na które czeka Kolumbia, nie odbędzie się z przeciwnikiem z Europyale przeciwko jednemu z tego samego kontynentu.

Według gazety libero Z Peru, „Trener Juan Reynoso wpadł na pomysł, że Brazylijska Konfederacja Piłki Nożnej zgadza się na dwa hierarchiczne mecze towarzyskie w czerwcu z datą FIFA. Jak wiadomo, Wybierając Chile i Kolumbię będą „dwukolorowymi” rywalami w Stanach Zjednoczonych„.

Na ten moment z Kolumbii nadal nie powtarzają się te informacje i jedyna wersja jest taka, że ​​pozostaje zamiar szukania mocnych rywali na czerwcowe spotkanie towarzyskie.

Czytaj: Kłopoty przy drzwiach? Przedsiębiorca odpowiada na oferty biznesowe rzekomo „pod linami” w selekcji

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *