Pierwsze wrażenia z Huawei Watch 3 z HarmonyOS

Huawei odnowił swoją linię smartwatchów o Watch 3, model, który nie tylko integruje łączność 4G za pomocą wirtualnej karty SIM i czujnika temperatury skóry, ale także uruchamia oczekiwany system operacyjny Huawei, HarmonyOS.

Udało mi się spróbować tego nowego zdatny do noszenia od Huawei i wtedy opowiem Wam o moich odczuciach z tym związanych.

znany projekt

Ten zegarek zachowuje typowy sportowy charakter air inteligentne zegarki Od Huawei, które choć nie bardzo mi się to podoba, jest dobrze przyjęte na rynku. Całkowicie metalowy korpus i precyzyjnie wykonany wyświetlacz AMOLED dają poczucie bycia produktem premium. Ponadto ekran nie ma żadnych ramek jak poprzednie modele, więc bardziej je wykorzystuje.

Podobnie jest w pełni dotykowy i płynnie reaguje na dotyk, zarówno podczas przesuwania się po rolkach, jak i podczas otwierania aplikacje lub pracy. Posiada boczny przycisk i obrotową koronkę do pracy z niektórymi funkcjami i regulacji głośności.

Jej pasek jest zrobiony z silikonu, co jest ukłonem w stronę jej wyraźnie sportowego podejścia; Jest wygodna i bez problemu może się zamoczyć.

czujniki

Urządzenie zawiera czujniki, które znamy już z innych modeli konkurentów oraz z samego Huawei, ale ma też czujnik przeznaczony do pomiaru temperatury naszej skóry. Należy pamiętać, że temperatura skóry to nie to samo co temperatura ciała, ale Huawei gwarantuje, że wraz z przyszłymi aktualizacjami urządzenie również to zmierzy. Czujnik działa dobrze, stale rozpoznając wahania temperatury skóry.

Zegarek Huawei 3 Pro

Dwa inne ważne czujniki to czujnik tętna i czujnik saturacji krwi. Pierwsza wykorzystuje diodę LED i cztery fotoreceptory do ciągłego pomiaru częstotliwości. Porównałem wyniki Watch 3 z wynikami Apple Watch Series 6 i są one bardzo podobne. W przypadku czujnika tlenu we krwi urządzenie zapewnia możliwość monitorowania tego parametru przez cały dzień, co jest bardzo przydatne np. niedostępne w Apple Watchu.

Harmony OS

Pomimo tego, że integruje HarmonyOS, rzadko zauważamy różnice w stosunku do poprzednich modeli czy jakiegokolwiek innego zegarka z Androidem. Ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs i ma własny sklep z aplikacjami galerii do pobrania bezpośrednio na zegarek.

Ponadto oferuje wiele opcji dostosowywania i listę plików aplikacje Jest bardzo podobny do WatchOS, z rodzajem chmury ikon, które możemy powiększać lub pomniejszać, gdy powiększamy ekran zegarka. Kolejny interesujący aspekt tego inteligentny zegarek Czy to, że możesz zainstalować wirtualną kartę SIM do połączenia 4G, która dodatkowo umożliwia wykonywanie bezpośrednich połączeń z niej bez konieczności posiadania telefonu.

Generalnie zmiana systemu operacyjnego jest pozytywna, z wyjątkiem jednej małej części: zegarka nie da się sparować z iPhonem, a jedynie z urządzeniami z Androidem. Chociaż prawdą jest, że wielu użytkowników iPhone’a ma Apple Watch, wielu innych użytkowników korzysta z zegarków innych firm, takich jak Fitbit lub Oppo, co nie jest możliwe w najnowszym modelu Huawei.

Zalecenia redaktora
You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *