Piłkarz z Utrery, Juan Muñoz, podpisał kontrakt z Zagwyłym Lubinem z I ligi polskiej: UTRERAWeb. Wiadomości z Utrery

Piłkarz z Utrery, Juan Muñoz, podpisał kontrakt z Zagwyłym Lubinem z I ligi polskiej: UTRERAWeb.  Wiadomości z Utrery

Niespodziewanym ruchem na rynku transferowym był napastnik Utrery Juan Muñoz, który podpisał kontrakt z pierwszoligową polską drużyną Zagwyka Lubin. Urodzony w Utrerze zawodnik rozpocznie nową piłkarską przygodę na polskiej ziemi.

11 lipca. Umowa została sfinalizowana po intensywnych negocjacjach między zawodnikiem a polskim klubem, którzy byli zdeterminowani, aby świadczyć usługi Muñoza w celu wzmocnienia składu na kolejny sezon. Zarząd Zagłębia Lubin był pod wrażeniem umiejętności i potencjału napastnika i nie wahał się złożyć mu atrakcyjnej oferty.

Juan Muñoz, lat 25, wyróżniał się swoimi umiejętnościami na boisku od najmłodszych lat. Jego wczesne dni w Utrerze otworzyły drzwi do Sevilli FC, dając mu możliwość udowodnienia swojej jakości i stania się obietnicą narodowej piłki nożnej, wskoczenia do pierwszego zespołu Sevilli, gdzie pokazał swoją jakość i wspaniałą wizję gry. . Potem wyprzedziłem takie drużyny jak Getafe, Zaragoza, Levante, Almeria, Alcorcon i Leganes.

Pozyskanie Juana Muñoza przez Zagupí Lubin jest wyraźnym sygnałem rosnącego umiędzynarodowienia piłki nożnej i zainteresowania generowanym przez hiszpańskich graczy w różnych ligach na całym świecie. Napastnik Otrery dołącza do długiej listy utalentowanych hiszpańskich piłkarzy, którzy postanowili szukać nowych możliwości w zagranicznych ligach.

Przybywając do polskiej drużyny, Juan Muñoz będzie starał się szybko zaaklimatyzować w nowym środowisku i wnieść swoje doświadczenie i umiejętności do celów Zagłębia Lubin. Klub jest przekonany, że hiszpański napastnik stanie się kluczowym zawodnikiem w ich ataku, a jego obecność na boisku podniesie poziom zespołu.

Fani Otrery i zwolennicy Juana Muñoza będą czekać na jego nowy etap w Polsce, wspierając go w każdym meczu i mając nadzieję, że jego występy i sukcesy będą rosły. Nie ma wątpliwości, że pozyskanie Lubina otworzy nowy rozdział w karierze Juana Muñoza i będzie ekscytującym wyzwaniem w jego piłkarskiej karierze.

Źródło: UTRERA Web

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *