PlayStation Studios podkreśla znaczenie narracyjnych gier dla jednego gracza

Blog PlayStation Z raportów wynika, że ​​od tego czasu minęło prawie 17 miesięcy Hermann Holst przejąć prowadzenie Playstation Studios, Międzynarodowa Sieć Studiów Rozwojowych, która odniosła jedne z największych sukcesów w: Play Station. Wśród wyróżnionych studiów Playstation Studios Znaleźliśmy nazwiska, które są dobrze znane społeczności: posłuszny piesEpicki twórcy Nieznany s ostatni z nasA Studio Santa Monica, którzy opracowują sequel do Bóg wojny za partyzantOdpowiedzialny za Horyzont 2: Zakazany Zachód. Hermann Holst W niedawnym wywiadzie podzielił się informacjami o tym, po co ma przyjść Przyszłość PlayStation.

Od PS Studios chcą stawiać na gry narracyjne graczy i tytuły z pokolenia na pokolenie

Dyrektor PS Przekazał informacje o aktualizacjach rozwoju i pomysły na rozwój PS4 i PS5 I uruchom ekskluzywne tytuły dla Komputer. Zgodnie z komentarzami ostrokrzew, gry Historie graczy Pozostaje najwyższym priorytetem dla powiązanych badań Play Station. W rzeczywistości zapewnia, że ​​gry jednoosobowe oparte na narracji są: PS Studios DNA. Gdzie PS Ich celem jest stworzenie różnorodnych wrażeń dla widzów dzięki nowym eposom, wspaniałym grom, mniejszym i innowacyjnym grom oraz tytułom dla jednego i wielu graczy.

Hermann Holst Powiedziałeś, że chciałeś, żebym to zrobił PS Być miejscem, w którym twórcy mogą do nich dołączyć i wykonywać najlepszą pracę w swojej karierze. Oprócz studiów nad Sony, W jaki sposób bezsennośćA lizak poncz za cząsteczka mediów, uważali również, że ścisłe badania, takie jak: Kojima Productions za oprogramowania Jest częścią konglomeratu PS. pod koniec dnia, PS Jest to organizacja zorientowana na twórców i nie jest wyłączna w żadnych okolicznościach; Ideą do naśladowania jest znalezienie najlepszych studiów deweloperskich na świecie i pomaganie im w realizacji ich pomysłów z pasją.

Studio Playstation Obecnie rozwija się ponad 25 Tolos, a około połowa z nich to nowe epickie historie. Druga połowa odpowiada znanym już fanom eposom Play Station. Gdzie PS . studio Wierzymy, że rozwój Nowe eposy Jest to niezbędne i obiecują oferować odważne i ryzykowne eksperymenty. co więcej, ostrokrzew Chcieli dodać, że rozważają możliwość uruchomienia nowego horyzont Jednak w okresie świątecznym nie może tego jeszcze potwierdzić. Na Bóg wojny: Ragnarok, Który Zostanie również wydany na PS4Chcieli odłożyć to do tego czasu Studio Santa Monica Mogą zaoferować najlepszy możliwy produkt.

Wreszcie, Hermann Holst Wysłałem wiadomość z zapewnieniem do 110 milionów posiadaczy PS4. Zapewnił, że nadal będą rozwijać międzypokoleniowe tytuły, takie jak: Gran Turismo 7, ale co PS5 Będzie też miała własne ekskluzywne prace, takie jak z powrotem za Ratchet and Clank: Una Dimensin Aparte. o nim Komputer jako wyrzutnia Wyłącznie dla PlayStationWyjaśnili, że są jeszcze na wczesnym etapie planowania, chociaż są bardzo zadowoleni z wyników tych już uruchomionych, takich jak Horyzont: Zero Świt.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *