Po meczu Meksyk – Polska sprzedaż restauracji w Tampico – El Sol de Tampico – wzrosła

Po meczu Meksyk – Polska sprzedaż restauracji w Tampico – El Sol de Tampico – wzrosła

mimo W meczu z Polską Meksyk zremisował 0:0 w Mistrzostwa Świata w Katarzektóry strzelił gola w tym meczu w Swoją sprzedaż nawet o 10% zwiększyły restauracje w Tampico.

Chociaż jest to pierwsze spotkanie z Reprezentacja Meksyku Na Ogrodzenia sportowe Ludzi przywożono samolotami w pełnych godzinach pracy Kolacje wpłynął Biznes spożywczy Z na południe od Tamaulipas.

Po gra poranna, czasu meksykańskiego, czyli tam, gdzie serwowane są śniadania. Ci, którzy skorzystali to: kawiarnieI tacories i tortille.

Wydarzenia te reprezentują 5-10% wzrost, ponieważ mecze są wczesne, ale jeśli Meksyk dojdzie do ćwierćfinału i nadal będzie się rozwijał, zobaczymy jeszcze większe odbicie.Reyes Gonzalez, prezes Stowarzyszenie Restauracji, AC

Jeśli selekcja wygra, wygranych będzie więcej

Aby wygrać więcej gier The Reprezentacja Meksyku The Sprzedaż może wzrosnąć nawet o 20%Może nawet powodować Biznes Ci, którzy nie otworzą się wcześniej, zrobią to, aby uzyskać ten zysk.

Możesz być zainteresowany: Mączne flety docierają do Kataru, Tamaulipas robią swoje w Pucharze Świata

Weź to tak, jak jest Mistrzostwa Świata w Katarze Akcja będzie nasycona w momencie gry, ponieważ są to pierwsze mecze, które mają miejsce, takie jak Argentyna kto zagra w sobotę vs Meksyk.

W związku z tym należy się spodziewać, że w restauracjach będzie więcej klientów, poza tym, że gra będzie dokładnie o 13:00, jak mówią.

Możesz także przeczytać: Restauracja z burgerami tak źle traktuje swoich klientów, dlaczego jest tak popularna?

Zimno i deszcz to połączenie, które odbija się na branży restauracyjnej

Deszcz, zimno i zwierzyna we wczesnych godzinach nie stwarzały sprzyjających warunków dla a drBłąd ekonomiczny Największa branża gastronomiczna w stanie– skomentował Jose Alfredo Andrade.

szef Krajowa Izba Restauracji i Przemysłu Spożywczego Sezonowego Tamaulipas(Canerac), że wyklucza to lepsze prognozy.

Zwrócił uwagę, że pogoda w całym stanie jest bardzo zimna i deszczowa, co wpływa również na ludzi wychodzących, aby świętować i cieszyć się grami.

Subskrybuj cyfrowe wydanie El Sol de Tampico tutaj

Centralna iw Tampico przy nieco lepszej pogodzie, jednak nie znaczącej -10% -. Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz w Meksyku, a wraz z poprawą pogody warunki mogą być jeszcze lepsze, co przyniesie korzyści restauracjomSkończył.

Mimo tych okoliczności będzie to pierwszy mecz dla zespołu Reprezentacja Meksykui Restauracje Odniosłem korzyść, zauważając a Wzrost Twojej sprzedażywięc mają nadzieję, że utrzymają ten sam trend.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *