Pociągi Ambognani w Europie

Pociągi Ambognani w Europie

Pilot Pampas Eber Ampugnani w ostatnich godzinach przyleciał do Polski, gdzie przez kilka dni będzie trenował przed zawodami kwalifikacyjnymi do Speedway Grand Prix. Rodak General Campos weźmie udział w wyścigu motocyklowym Grand Prix 27 maja w Lunego we Włoszech, gdzie zarezerwowane będą tylko cztery miejsca Grand Prix dla tej dyscypliny.

„Właśnie przyjechałem do Polski. Dziękuję wszystkim za pomoc w tej czy innej przygodzie” – napisał wczoraj Bambione na swoich portalach społecznościowych.

Będzie to trzeci występ Ambognaniego w europejskich rozgrywkach, po jego ostatnim występie w kwalifikacjach U21 w poprzednich latach. Ponadto w zeszłym sezonie zaliczył kilka startów w Mistrzostwach Polski Juniorów, gdzie spisywał się znakomicie.

praktyki.

„Właśnie przyjechałem do Polski” – powiedział wczoraj Ambognani w krótkiej rozmowie z La Chueca. „Jestem z trenerem klubu, w którym byłem w zeszłym roku i który będzie moim mechanikiem” – powiedział rodak gen. Campos, który już przygotowuje się do pierwszych treningów na swoim nowym motocyklu. „Będę trenował te dni przed wyścigiem, aby poznać motocykl, który kupiliśmy i spróbować dowiedzieć się więcej rzeczy związanych z montażem i instalacją roweru” – powiedział. Dodał: „Kupiliśmy używany motocykl w bardzo dobrym stanie, który przygotował dla mnie Stanisław Borza. Tym motocyklem pojechaliśmy dzień temu do Włoch z polskimi mechanikami i argentyńskim Matiasem Ferreirą”.

efektywność.

Jeśli chodzi o zawody, z którymi zmierzy się w najbliższą sobotę, 27 maja we Włoszech, pilot Pampas potwierdził, że będzie to „jeden z najbardziej złożonych zawodów”.

„Po moich trzech przejazdach przez Europę wydaje mi się, że ten wyścig będzie bardzo trudny, bo będę ścigał się z zawodowymi kierowcami na najwyższym poziomie” – mówił entuzjastycznie o zawodach. „Bardzo niecierpliwie czekam na ten dzień” – dodał.

„Zobaczymy, czy uda nam się później rozegrać więcej wyścigów” – podsumował Ambognani, który pozostanie w Europie przez trzy miesiące, czekając na ofertę klubu, aby kontynuować karierę.

Trzeci motocrosser w Castexie.

Trzecia runda motocyklowych mistrzostw Pampas odbędzie się dzisiaj na torze „Crazy Monkey” Eduardo Castex z udziałem dużej liczby zarejestrowanych zawodników. Oficjalne zajęcia rozpoczęły się wczoraj po południu treningiem i będą kontynuowane dzisiaj rehabilitacją, która rozpocznie się o 9:15. Tymczasem od 10:30 rozpoczną się pierwsze rękawy punktacji dla każdej kategorii. Liderami turnieju są: Juan Crovara w Junior, Julio Quiroga w Master C, Walter Andiarena w Promo Open, Dardo Gentili w Master B, Joaquín Urrutia w Senior B, Ulises Miranda w Senior A, Santino Ferreyra w Debutantes, Alan Sosa w Junior, Daniel Martin w enduro, Ulises Corredera w 85cc. A i Salvador Ferreira w 85 cc. B.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *