Podmiot bukmacherski dystansuje się od wsparcia pracowników dla przemytu narkotyków

Podmiot bukmacherski dystansuje się od wsparcia pracowników dla przemytu narkotyków

Międzynarodowa firma bukmacherska Betcris, która została przywołana w informacji o Operacji Sokół, zaproponowała współpracę z władzami w śledztwie i poprosiła, aby nie mylić indywidualnej odpowiedzialności swoich pracowników z postawą etyczną i przestrzeganiem prawa spółek.

Betcris wyjaśnia w opublikowanym dzisiaj oświadczeniu, że jest międzynarodową firmą zajmującą się zakładami sportowymi i innymi formami hazardu online, z obecnością w Meksyku, Hondurasie, Gwatemali, Nikaragui, Panamie, Dominikanie, Ekwadorze, Peru, Brazylii, Chile, Filipiny i Polska.

„Chcemy scharakteryzować biznes, etykę i postawę naszej firmy oraz indywidualne zachowanie i odpowiedzialność niektórych jej pracowników, którzy byli w stanie współpracować z osobami zaangażowanymi w dochodzenie” – mówi.

W tym celu – zaznacza – dobrowolnie tłumaczymy społeczeństwu dominikańskiemu i władzom, „którym zaoferowaliśmy i będziemy wszelką współpracę, aby usunąć wszelkie istniejące wątpliwości co do naszego postępowania”.

Poinformował, że ze względu na „ścisłą zgodność” z przepisami krajowymi i międzynarodowymi został zatwierdzony jako oficjalny sponsor Ameryki Łacińskiej Narodowej Ligi Piłki Nożnej Stanów Zjednoczonych (NFL).

Również przez Major League Baseball (MLB); oraz „Jesteśmy upoważnieni do umieszczania Twoich tokenów w promocji Betcris”.

„Bycie sponsorem MLB i NFL jest możliwe tylko dzięki historii ścisłej zgodności i poszanowania przez tę firmę przepisów i międzynarodowych standardów każdego kraju” – czytamy w oświadczeniu.

„Ze względu na klauzulę etyczną”, mówi firma, ma „wyłączne umowy jako oficjalnych sponsorów” Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej, Ekwadorskiego Związku Piłki Nożnej, Ekwadorskiej Ligi Piłki Nożnej i Honduraskiej Ligi Piłki Nożnej, a także innych ważnych podmiotów sportowych w region. A ambasadorem marki jest brazylijski piłkarz Ronaldinho.

Betcris podkreśla, że ​​zdobyła zaufanie ponad 5000 klientów w kraju „szybko i bezpiecznie płacąc za gry”, a „pieniądze, które znalazły władze, pochodziły z potrzeby” świadczenia usługi.

Twierdzi, że „w naszej historii nie ma ani jednej skargi niezadowolonych klientów z powodu braku płatności”, gdy przychodzą, aby wypłacić swoje wygrane ze swoich gier.

Firma zauważa, że ​​„nie ma sensu ryzykować ogromnym kapitałem popartym silną strukturą biznesową o niezmierzonej wartości niematerialnej”; oraz „Społeczeństwo dominikańskie i jego władze zapewniają, że prowadzi czystą działalność tutaj i we wszystkich krajach, w których się znajduje”.

Betcris poinformował, że wdraża „drobiazgowy proces administracyjny w celu identyfikacji współpracowników, którzy mogą być zaangażowani w badaną sieć lub z nią powiązani”; Poprosiliśmy naszych kierowników o „współpracę z śledztwem władz”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *