Podwodny wulkan, który pluje kwasem i jest pełen rekinów. To jest „Cavaci”, jego erupcja jest nieuchronna

Udział

Jeśli on Wulkan La Palma weź pierwsze strony roku 2021 W połowie drogi dookoła świata wyobraź sobie przez chwilę, jak to musi być na wodach dookoła Wulkan Cavacizlokalizowane w pobliżu Wyspy Salomonaktóry zawiera nie tylko górę ognia, ale także zawiera Siedlisko rekinów i innych żywych stworzeń Muszą żyć w nieprzyjaznym środowisku, w otoczeniu składnika siarkowego. ten Pojemnik już dał Dźwięk alarmu A to może być dopiero początek.

Wulkan zaatakowany przez rekiny może uwolnić twoje niszczycielskie moce

Podwodny wulkan, rekiny młoty, wody siarkowe i nieznana erupcja wulkanu jej możliwe konsekwencje

od 1939 Jesteśmy świadomi intensywna aktywność Z tego wulkanu, który był odpowiedzialny za Twórz małe wyspy Wokół niego niektóre mają kilometr długości. według niego Globalny program wulkanizmu Smithsonian InstitutionW ostatnich tygodniach, w momencie pisania tego artykułu, dało się zauważyć pierwsze znaki podrzędny faza erupcji od Kawachi. w zdjęcie Które pokazujemy na dole, znajdujemy wskazania Zmiana koloru słupa wodyktóry może odnosić się do a przyszła eksplozjaco wpłynie na sąsiednie wyspy, jak w Fangono.

Pojawienie się erupcji wulkanu zarejestrowanej na wulkanie Kavachi

Pojawienie się erupcji wulkanu zarejestrowanej na wulkanie Kavachi. Obserwatorium Ziemi NASA

Co sprawia, że? pochopny bądź taki Ciekawy i niesamowity jest to, że pod wodą wulkanu można znaleźć różne rodzaje rośliny i zwierzętaw tym dwa gatunki rekinów, co podkreśla rekin młotktóre przystosowały się do życia w kraterze wulkanu. że to system środowiskowy Więc niezgodny z życiemZe względu na ilość fragmentów skał wulkanicznych, kwaśną wodę i wysokie temperatury jest domem dla różnego rodzaju roślin i zwierząt Otwiera się długa lista Kwestie Na które naukowcy będą musieli odpowiedzieć w ciągu najbliższych kilku lat. W rzeczywistości niektórzy odkrywcy znaleźli to społeczności mikroorganizmów który ma zdolność Przetrwaj w siarce.

To jest niesamowite aktywność wulkanu Nic dziwnego dla mieszkańców sąsiednich wysp, na których został zauważony Pióropusze dymu i popiołu Wcześniej w latach 2007 i 2014. Musimy być uważni ewoluował z wulkanu, który Szczyt znaleziony 20 metrów od powierzchni z Pacyfiku i stacjonujący stojąc w 1,2 km głęboki. Z ciekawości oceaniczna góra zawdzięcza imię boga morza, a mieszkańcy Gatoka i Fanguno również ochrzcili ją jako Rejo te Kvachi, Piekarnik do cavaci.

Powiązane tematy: Nauki ścisłe

Udział

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.