Polska i Fermin Jr., Menedżer i Menedżer Zespołu RD

Polska i Fermin Jr., Menedżer i Menedżer Zespołu RD

Autor: Leon Felipe Rodriguez
Santo Domingo
.-Gracze w baseball, Ludwik Polska I Feliks Fermin JrBędzie dyrektorem generalnym i liderem zespołu baseball Do Republika Dominikany Kto będzie uprawiał sport Ameryka środkowa i Karaibów, wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23 czerwca–8 lipca w Salwadorze.

Poland Junior powiedział, że drużyna rozpocznie treningi w najbliższy czwartek, 11 maja, w nowym kompleksie baseballowym Star Elite z siedzibą w mieście La Vega.

Oczekuje się, że on również rozgrzeje się w związku z fuzją Zbawicielgrupa, która ma pojawić się na terytorium Dominikany w pierwszym tygodniu czerwca.

Przedstawiciel tego kraju pozostanie w kraju co najmniej przez tydzień.

Polska i Fermin Júnior to duet, którego bliskie relacje utrzymują od dzieciństwa, kiedy biegali po stadionie Cibao w obecności swoich rodziców, Luisa Polanda i Felixa Firmina, dwóch wielkich ikon świata. Orły Sipanyas.

Razem zrobili udane kariery po obu stronach, Polska była siedmiokrotnym mistrzem z Graneros de Moca w Letniej Lidze Baseballu, a Fermin zdobył ten tytuł sześciokrotnie.

„To ogromne wyzwanie, przed którym stoimy i już jesteśmy w trakcie rekrutacji najlepszych możliwych talentów spośród graczy, którzy mogliby odegrać przyzwoitą rolę w tym wydarzeniu” – powiedział Boland Jr.

Obaj wydali oświadczenie, uczestnicząc jako goście w programie Diamante Deportivo nadawanym od poniedziałku do czwartku o godzinie 11:00 w radiu Głos Sił Zbrojnych.

Wśród potencjalnych członków reprezentacji Dominikany wymieniono Juniora Polski Raula Valdesa, Ramona Torresa i Edwina Espinala. Andretti Cordero, Ciolis Matias, Luis Valenzuela, Charly Valerio, Dario Alvarez, Denischer Carrasco, Edgar Figueroa, Eduard Santos, Yevre Perez, Michael Ynoa, Williams Jerez, Ricardo Gomez, pomocnik, który wystąpił w Portoryko i Wenezueli w Karaibach Series m.in. inni.

Legendarny Luis Bolland Sr., jedna z ikon drużyny Aguilas Cibanias, według doniesień zostanie asystentem Fermina Jr., a obowiązki miotacza przejmie Ramon Ramirez, do niedawna bliska gwiazda Giants. trener. Ronald Lantigua i Tony Dominguez będą jednymi z trenerów trzeciej i pierwszej bazy.

Mecz baseballu Ameryki Środkowej odbędzie się w dniach 25 czerwca–1 lipca na stadionie Saturnino Bengoa w Salwadorze, a krajami, które wezmą w nim udział, są Kuba, Dominikana i Dominikana. Portoryko, Wenezuela, Nikaragua, Curacao, Meksyk Gospodarze pochodzą z Salwadoru.

Pięć najlepszych miejsc w tych zawodach zapewni im kwalifikację do Igrzysk Panamerykańskich, które odbędą się w Chile.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *