Polska na Igrzyskach Olimpijskich 2036 | Wiadomości z Meksyku

Polska na Igrzyskach Olimpijskich 2036 |  Wiadomości z Meksyku

W ostatnią środę o godz Europejska Konferencja Sportu i Turystyki świętować dzień Zakopańczyka (Południe) Przewodniczący Polska, Andrzej Duda, Ogłosił kandydaturę swojego kraju na gospodarza Igrzyska Olimpijskie lato 2036.

„Chciałbym ogłosić to po konsultacjach z zarządem spółki Polski Komitet Olimpijskiz Ministerstwo Sportu A naszą ambicją i intencją jest, aby wraz z jego kolegami i rządem starać się go gościć Igrzyska Olimpijskie Lato w naszym kraju w 2036„Ogłaszać.

Duda wspomniał jak Polska i Ukraina Udało im się zorganizować Puchar Europy Football 2012, a także trzecia edycja Igrzyska Europejskiektóre odbyło się w okresie od czerwca do lipca tego roku pomiędzy Kraków I Małopolska.

Prezydent już to podkreślił Polska Będzie w 100% gotowy pod względem infrastrukturalnym, gdyż Projekt Warsaw Grand Airport, tzw „Centralny Port Komunikacyjny”Oraz dodatkowe 3 tysiące kilometrów autostrad i dróg ekspresowych.

„Będziemy mieli duży, bardzo nowoczesny port lotniczy wyposażony w sieć kolejową” – powiedział, wyrażając nadzieję, że 13 lat do 2036 roku wystarczy, aby spełnić niezbędne wymagania nie tylko na poziomie infrastruktury, ale także w zakresie infrastruktura. Boisko sportowe.

Duda wskazał, że w najbliższych dniach przygotuje pismo skierowane do Prezydenta RP Międzynarodowy Komitet Olimpijski (Międzynarodowy Komitet Olimpijski), Tomasza Bachata głowa Polski Komitet Olimpijski Zostanie on dostarczony do Państwa 6 października.

„Obiecuję, że osobiście zobowiążę się do tego, abyśmy mieli możliwość świętowania tego święta Igrzyska Olimpijskie Lato” – powiedział prezydent.

Na razie jest trzech kandydatów na gospodarza Igrzyska Olimpijskie 2036: Ten Meksyk, Indonezja i Turcja.

Pojawiają się także propozycje ich uczczenia Egipt, Kanada, Korea Południowa, Chiny, Indie, Katar, Węgry, Włochy, Dania Wspólny projekt organizacyjny pomiędzy Niemcy i Izrael W setną rocznicę Igrzyska Berlińskie 1936.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *