Polska vs. Andorra LIVE przez Directv Sports: harmonogramy i kanały do ​​oglądania meczu kwalifikacyjnego w Katarze 2022 | Historia | gole | w kolejce | Podsumowanie | Robert Lewandowski | Wideo NCZD | Razem Sport

Polska przeciwko. Andora na żywo online | Kontynuacja na żywo meczu dziewiątego dnia pierwszej grupy w Kwalifikacje UEFA czekają na Katar 2022, w najbliższy piątek, 12 listopada od 14:45 (czasu peruwiańskiego). Za przeniesienie jednego z najatrakcyjniejszych dzisiejszych meczów będzie odpowiadać DirecTV Sport. Aby oglądać piłkę nożną na żywo, jak ten mecz, masz różne alternatywy dla usługi transmisji na żywo i kanałów telewizyjnych.

patrz | Włochy vs. Szwajcaria na żywo za darmo w DirecTV Sports: data meczu kwalifikacyjnego

Z napastnikiem Robertem Lewandowskim w ataku, Polska Odniesie zwycięstwo w swojej wizycie w Andora, Aby dalej marzyć o kwalifikacjach do Pucharu Świata. Śledź minuta po minucie statystyki, wypadki, gole, wywiady i wyniki meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Andorze.

Polecany film

Robert Lewandowski strzelił hat-tricka z Bayernem Monachium. (Wideo: ESPN)

Polska vs. Andora: harmonogramy meczów i kanały

Meksyk – 14:45 – Blue To Go Video Everywhere i Sky HD

PERU — 14:45 — DirecTV Sports

Ekwador — 14:45 — DirecTV Sports

KOLUMBIA — 14:45 — DirecTV Sports

Boliwia — 15:45 — DirecTV Sports

Wenezuela – 15:45 – DirecTV Sports

Paragwaj – 15:45 – DirecTV Sports

Chile – 16:45 – DirecTV Sports

Argentyna – 16:45 – DirecTV Sports

Urugwaj – 16:45 – DirecTV Sports

Brazylia – 16:45 – TNT Sports

Hiszpania – 20:45

Jeśli chodzi o wyniki grup, w szczególności grupa prowadzona przez Anglię (20), a następnie Polskę (17) i Albanię (15) jest w ogniu. Węgry, Andora i San Marino, pozostałe z serii, nie mają szans na kolejny Puchar Świata.

Polska jest zmuszona pokonać Andorę i spodziewa się, że Anglicy będą mieli przeszkodę w zachowaniu opcji bezpośredniego biletu. W przeciwnym razie Lewandowski i jego towarzysze mogliby zdobyć mistrzostwo świata w meczu play-off.

Albania zajmuje się matematyką, zwłaszcza na drugim miejscu. Ale jego los leży z winy Anglików i Polaków.

„Mam nadzieję, że Andora będzie dalej tak jak poprzednio: bardzo agresywna. To dobrze zorganizowana drużyna. Oczywiście pole gry będzie trochę inne, ale technicznie jesteśmy dobrze przygotowani na tę sytuację.”, przyznał wcześniej trener Polski Paulo Sousa.

Ostatni raz Polska i Andora widziały się 28 marca tego roku. Tego dnia zmiażdżył „Białe Orły” 3-0, po deblu Lewandowskiego.

Polska vs. Andora: możliwe wyrównanie

AndoraAlvarez, Nicholas, Louvera, Alavedra, Cervus, Allise, Moreno, Valles, Martinez, Pujol i Fernandez.

Polska: Skorupski, Helik, Glik, Dawidowicz, Cash, Linetty, Moder, Zieliński, Frankowski, Lewandowski, Milik.

Więcej w DT…

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *