Potwierdza się to, gdy możemy spojrzeć świeżym okiem na Resident Evil 4 Remake

Po niezliczonych plotkach o możliwym remake’u Resident Evil 4, Capcom wykorzystał w ostatni czwartek wieczorem, za pośrednictwem PlayStation State, Potwierdza, że ​​tytuł ukaże się na rynku w marcu 2023 r.. I choć od wspomnianej prezentacji poznaliśmy niewiele szczegółów, wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na to.

Wkrótce po opublikowaniu ogłoszenia, ludzie z Sony Na jego oficjalnym blogu podzieliliśmy się niektórymi szczegółami tego bardzo oczekiwanego wydania. Zgodnie z oczekiwaniami, podobnie jak w przypadku Resident Evil 2 i 3 Remake, tytuł będzie starał się zapewnić wrażenia podobne do tych z oryginalnej gry, ale wprowadzono pewne zmiany, aby nadać mu trochę świeżości, coś, co prawdopodobnie możemy docenić w Nowy wygląd Resident Evil 4 Remake, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Potwierdza się to, gdy możemy spojrzeć świeżym okiem na Resident Evil 4 Remake

oficjalne konto . Resident Evil na Twitterze potwierdził tego popołudnia, że ​​w następny poniedziałek 13-go Możemy rzucić okiem na Resident Evil 4 Remake w prezentacji Capcom. Nie ujawniono więcej informacji o tym, co możemy zobaczyć, ale japońska firma prawdopodobnie udostępni nowy zwiastun tytułu, w tym sekcje grywalnych części tytułu.

Pierwsze obrazy nowej generacji Resident Evil 2, 3 i 7 pojawią się w Capcom Showcase

Jednak nie byłby to pierwszy raz, gdy firma udostępniła ten sam zwiastun, który udostępnili kilka dni temu, aby nadać swojemu wydarzeniu pewną spójność. Więc będziemy musieli obejrzeć w następny poniedziałek, aby zobaczyć, czy to nowe spojrzenie na Resident Evil 4 Remake naprawdę okaże się czymś nowym, czy Capcom Założy się, że znowu pokaże dokładnie to samo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.