Powody, dla których odwołano show Bully 2

na generacji Xbox Podziel się z nami Przez te lata pojawiło się wiele wiadomości na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Bully 2. Przez cały ten czas mieliśmy nadzieję, że stworzymy jego kontynuację, coś, co teraz ponownie wnosi te informacje gra informacyjna Wydaje się bardziej niż kiedykolwiek, że gra udostępniona w tym magazynie była prawdziwa, rozwój opierał się na stworzeniu gry mniejszej niż Grand Theft Auto, zgodnie z linią tego, co widzieliśmy w pierwszej części.

Ideą tej kontynuacji było to, aby móc zaskoczyć nie ze względu na wielkość swojej mapy, ale ze względu na zastosowanie nowych technologii, które urozmaicą nasze misje. W tym celu gra będzie miała kilka całkowicie otwartych pomieszczeń, do których będziemy mogli się dostać, w związku z czym zaimplementowano inne właściwości, które pozwolą nam na dokonywanie drobnych napadów na domy i inne systemy, które wydają się zapewniać wystarczającą różnorodność w stosunku do jej pierwszej gry.

Max Payne 3 i Red Dead Redemption 2 powody, aby anulować Bully 2

Max Payne 3 s Red Dead Redemption 2 Głównym powodem było odesłanie Bully 2 z powrotem do pola startowego. Wiele rzeczy, które Bully 2 wykorzystał jako sequele, wpłynęło na długoterminową przyszłość, którą zobaczyliśmy w Red Dead Redemption 2. Bully 2 nie był ambitnym projektem, jak widzieliśmy w Red Dead, ale miał wystarczająco dużo wiadomości, by stać się hitem wśród wszystkich, którzy spodziewają się zobaczyć nową część.

Bully 2 został częściowo ukończony, zanim został anulowany i miał 10-godzinną grywalną wersję demonstracyjną, ale cała ta praca była bezużyteczna i Rockstar postanowił położyć kres jego rozwojowi, aby skupić się na innych większych grach, takich jak Max Payne 3 i wspomniany Red Dead Payback 2 Niezweryfikowane Z informacji udostępnionych przez Game Informer przez Rockstar, który nie chciał komentować tych opublikowanych szczegółów rzekomego rozwoju.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.